بایننس قصد خرید CoinDesk به مبلغ 75 میلیون دلار را ندارد

ژائو شایعات پدید آمده توسط برخی از رسانه‌های رمز ارزی پیرامون تصاحب CoinDesk توسط بایننس را تکذیب کرد.  چانگپنگ ژائو، مدیرعامل و هم‌بنیان‌گذار صرافی رمز ارزی برجسته‌ی بایننس، در توییت اخیر خود اعلام کرد که شرکت وی برنامه‌ای جهت خرید سایت رسانه رمز ارزی CoinDesk ندارد.

سایت CoinDesk پس از اینکه بنیان‌گذار آن، گروه Digital Currency با مشکلات نقدینگی مواجه شد، برای فروش در دسترس قرار گرفت. در سال 2016، گروه مذکور سایت CoinDesk را با رقم هنگفت نیم میلیارد دلار خریداری کرد.

مقاله‌ی اخیرا منتشر شده در یک سایت خبری اعلام کرد که موسسه Binance Capital Management (BCM) برنامه دارد تا سایت CoinDesk را  از طریق پلتفرم CoinMarketCap، که در سال 2020 توسط بایننس تصاحب شده بود، به مبلغ 75 میلیون دلار خریداری کند.

پیش‌تر، سایت U.Today گزارش کرد که بانکداران سرمایه‌گذاری تمایل دارند تا 200 میلیون دلار برای این شرکت رسانه رمز ارزی بپردازند. هرچند بعضی از خریداران باور دارند که علی‌رغم تاثیر و اعتبار بالای CoinDesk، رقم قیمتی مذکور برای این سایت بیش از حد بالا است.

همچنین چارلز هاسکینسون، بنیان‌گذار کاردانو، نیز نسبت به خرید این رسانه ارز دیجیتال ابراز تمایل کرد. در ماه ژانویه سال جاری، هاسکینسون در یک پخش زنده در یوتیوب اعلام کرد که وی نسبت به خرید این پلتفرم جهت احیای صداقت رسانه‌های خبری تمایل دارد. در گذشته وی گفته بود که رسانه‌های جریان اصلی و رمز ارزی به شکلی غیرمنصفانه با کاردانو و خود وی رفتار کرده‌اند. با این حال، ژائو به طور شفاف گفت که تمایلی به تصاحب سایت CoinDesk ندارد. وی گفت که می‌تواند تصمیم خوبی باشد، اما با پوشش جغرافیایی بایننس سازگاری ندارد.

همراهان گرامی جهت مشاهده اخبار بروز بازارهای مالی می توانید به وب سایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس