بونوس 40 درصدی بروکر اوپوفایننس

در هفته قبل بروکر اوپوفاینس(برای ورود به سایت اوپوفایننس بر روی لینک کلیک کرده و وارد سایت شوید) در قالب خبری به کاربران خود اطلاع رسانی کرد که بونوس 40% از طرف کارگزاری به زیر مجموعه های یک سری از IBهای اوپوفایننس تعلق می گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد در یافت بونوس 40% بروکر اوپوفایننس تا انتهای مقاله همراه تبریز فایننس باشید.

بونوس چیست؟

مفهوم بونوس

بونوس (Bonus) یک واژه ی انگلیسی می باشد که معنای فارسی آن جایزه و پاداش است. بروکر با ارائه ی بونوس سعی در جذب سرمایه گذاران دارد . این روش تبلیغاتی برای مشتریان جذاب است چرا که یک مبلغ پرداختی اضافی از سوی بروکر است و باعث تشویق تریدرها می شود. بونوس انواع مختلفی دارد که می تواند بصورت نقدی ، اعتباری یا غیر نقدی به تریدر اعطا شود. 

1- بونوس قابل معامله

بونوس قابل معامله بهترین نوع بونوس فارکس است چرا که در ضررهای احتمالی به کمک تریدر می آید. در بونوس قابل معامله برای این که تریدر بتواند بونوس را دریافت کند نیاز است تا ابتدا حساب واقعی خود را شارژ کند. پس از واریز وجه توسط تریدر ، مبلغی به عنوان بونوس از طرف بروکر بر روی حساب واقعی بصورت اضافی شارژ خواهد شد. هر بار که فرد حسابش را شارژ می کند ، بروکر هم برای این که تشویقی جهت وفاداری مشتری انجام دهد، به مشتری  بونوس قابل معامله پرداخت می کند.  این نوع جایزه بونوس قابل ضرر Tradable می باشد که در ضررهای احتمالی شما را کمک می کند و وقتی ضرر شما به آستانه ی مبلغ بونوس برسد ، بونوس شما حذف نـمی شود. مثلا شما 1000 دلار در حساب خود واریز می کنید ، بونوس قابل معامله نوعی جایزه برای افرادی است که حساب واقعی خود را یکبار و یا چند بار شارژ می کنند. 

2- بونوس قابل برداشت

بونوس قابل برداشت نوعی بونوس سپرده (Deposit Bonus) است که برای حسابهای ریل طراحی شده اند و هنگامی که شما واریز خود را انجام می دهید به مقدار n درصد از سوی بروکر بونوس قابل برداشت دریافت می کنید. این نوع بونوس در هنگام ضرر به شما کمک نمی کند و به عنوان بالانس اصلی شما محاسبه نمی شوند. نحوه برداشت این نوع بونوس به این ترتیب است که شرایط مورد نظر بروکر را رعایت کنید مثلا در طی مدت زمان خاصی مقدار n لات ترید انجام دهید. این شرایط را بروکرها تعیین میکنند و می تواند در هر کارگزاری متفاوت و منحصر به فرد باشد.

3- سوپر بونوس

این بونوس معمولا جهت افزایش میزان لوریج مشتری استفاده می شود و به صورت اتوماتیک به لوریج مشتری اضافه می شود. در این بونوس بعد از لات های معاملاتی خاصی می توانید آنرا برداشت کرده و به پول نقد تبدیل  کنید. 

4- بونوس رایگان

یک نوع بونوس رایگان فارکس که بروکرها ارائه می کنند بونوس خوش آمدگویی (Welcome Bonus) است . بونوس رایگان برای شناخت بیشتر یک بروکر و تست استراتژی مناسب است چرا که تریدر بدون ترس و بدون آن که حساب اصلی خود را به خطر بیندازد می تواند استراتژی معاملاتی خود را تست و ارزیابی کند . معمولا مبلغ این بونوس ها کم است و یک نوع بونوس بدون سپرده (No Deposit Bonus) می باشند و برای دریافت این نوع بونوس نیازی به سپرده وجود ندارد. مثلا در برخی بروکرها شما می توانید بعد از ثبت نام و تایید حساب خود ، مبلغ ۳۰ دلار بونوس خوش آمدگویی رایگان دریافت کنید.  که یک نوع بونوس بدون واریز فارکس می باشد. برداشت سود حاصل از این نوع بونوس ها نیز با یکسری شرایط قابل برداشت است.

5- بونوس غیرنقدی

گاهی اوقات بروکرها یکسری مسابقات یا برنامه های رقابتی را طرح می کنند که جوایز آن بصورت غیرنقدی می باشد. در مسابقات فصلی یا سالانه بروکرها که می تواند بصورت ریل یا دمو برگزار شود اگر تریدر بتواند مقام اول تا پنجم را در بین کل شرکت کنندگان کسب کند جایزه غیرنقدی را دریافت خواهد کرد. به طور مثال کالاهایی مانند لپتاپ ، تبلت ، دوربین عکاسی ، ساعت هوشمند ،  گوشی موبایل و یا حتی خودرو.

طرح حمایتی تبریز فایننس شامل بونوس 40% اوپوفایننس

 در هفته های اخیر آکادمی تبریز فایننس در تصمیم ارائه طرح حمایتی خود، طرحی برای افرادی که اطلاعات و سر رشته ای از بازار های مالی داشته و کسانی که در بازار های مالی به صورت حرفه ای ترید می کنند و قصد دارند با سبک جدیدی آشنا شده و از این طریق بتوانید سود بیشتری از بازار کسب کنند، همچنین در کنار این طرح حمایتی برای کلاینت ای دی های (Client Id) خود شرایط ویژه ای از طریق بروکر اوپوفایننس در کنار طرح حمایتی خود به نام بونوس 40% بروکر اوپوفایننس ارائه داده است.

شرایط دریافت بونوس 40% اوپوفایننس

بروکر اوپوفایننس شرایطی را برای دریافت بونوس 40% طرح کرده است که کاربران مستلزم رعایت بایدها و نباید های این طرح ویژه هستند تا بتوانند از آن استفاده بکنند. شرایط دریافت بونوس 40% اوپوفایننس:

  1. 40 % مبلغ دیپازیت به صورت بونوس به حساب شما اضافه خواهد شد که این مبلغ تا سقف 2500 دلار به هر شخص تعلق می گیرد (یعنی به این صورت که وقتی شخص وارد حساب کاربری خود می شود یک گزینه تحت عنوان قوانین پذیرش بونوس 40% برای فرد نمایش داده می شود که با پذیرفتن قوانین آن و بعد از واریزی،طبق مبلغ واریزی خود 40 درصد بونوس دریافت خواهد کرد.)
  2. این بونوس قابل برداشت نخواهد بود (این بونوس صد درصد قابل ضرر بوده ولی قابل برداشت نیست به این صورت که در باز کردن پوزیشن ها حتی اگر پوزیشنی وارد ضرر بشود کمک خواهد کرد یعنی از کال مارجین(call margin) و یا stop out شدن در مواقع باز کردن پوزیشن جلوگیری می کند. همچنین اگر بخواهید با لات سایز بالاتری معامله ای لانجام دهید کمک خواهد کرد.)
  3. این بونوس به مدت 60 روز قابل استفاده می باشد.
  4. چنانچه از بالانس خود برداشت کنید این بونوس حذف خواهد شد (برای حفظ کردن بونوس خود باید از مبلغ اصلی واریزی که بونوس دریافت کرده اید در طی 60 روز نباید برداشتی انجام بدهید برای مثال اگر شما 1000 دلار واریز کرده باشید 400 دلار بونوس به شما تعلق می گیرد در طی این 60 روز نباید از 1000 دلارتان برداشتی انجام  داده یا ترنسفر(transfer) به حساب دیگری داشته باشید ولی از سود حساب خود امکان برداشت خواهید داشت برای مثال: شما 1000 دلار واریز کرده و 100 دلار سود کرده اید و حساب شما 1100 دلار شده است به راحتی می توانید 100 دلار را برداشت کنید.)

نکته: گفتی است که ضرر های شما شامل این شرایط نمی باشد و فقط نباید برداشت یا ترنسفر(transfer) به حساب دیگری داشته باشید در غیر این صورت بونوس از حساب شما حذف خواهد شد.

همراهان عزیز تبریز فایننس برای اطلاع از طرح حمایتی آکادمی تبریز فایننس می توانید مقاله طرح حمایتی رایگان آکادمی تبریز فایننس را مطالعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

2 دیدگاه در “بونوس 40 درصدی بروکر اوپوفایننس”

  1. خانم مهندس قربانی بهمن 1, 1401

    عالی دی دردیمه دیدی

  2. دریا رضایی بهمن 1, 1401

    ساغولین مقالز دردیمه دیدی

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس