Level(سطح) IBهای بروکر اوپوفایننس در ژانویه سال جدید

اخیرا بروکر اوپوفاینس(برای ورود به وب سایت اوپوفایننس بر روی لینک کلیک کرده و وارد سایت شوید) در اطلاع رسانی به کاربران خود اعلام کرده که از ژانویه سال 2023 جدول جدیدی مبنی بر جدول Level یا سطح بندی برای IBهای خود در نظر گرفته است که هریک از این سطح ها مزایای ویژه خود را دارند و کابران می توانند با رسیدن به آن مراحل از پاداش این سطح ها برخوردار شوند، پس برای اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله همراه تبریز فایننس باشید.

بروکر اوپوفایننس Opofinance)

بروکر اوپوفایننس

در سال 2021 بروکری با نام اوپوفارکس  در سنت وینسنت و گاردین و با هدف تبدیل شدن به یک منبع اصلی مختص افرادی که به دنبال تجارت مطمئن و آگاهانه هستند، تأسیس شد. درسال جاری 2022 اوپو فارکس نام خود را به اوپوفاینسس تغییر داد. توجه کنید که از همان روزهای آغازین با فعالیت این بروکر، به تمام انتظارات معامله گران پاسخ داده شد و همین امر موجبات محبوبیت سریع این بروکر شد، زیرا با توجه به دانش و ابزارهایی که در اختیار مخاطبان خود قرار داد، راه ساختن یک آینده ی ایده آل را برای  کاربران خود هموارتر نمود. همین مشتری مدار بودن باعث شد که در یک زمان کوتاه، این بروکر به مدارج بالایی در صنعت تجارت آنلاین برسد. 300 ابزار تجارت، تعداد زیادی حساب جهانی و پشتیبانی چند زبانه بصورت 24 ساعته در کل ایام هفته، اجتماع متخصصان پشتیبانی در ارائه ی کمک به کاربران از هر سطح از طریق تلفن، ایمیل، چت، توجه عموم را به سمت اوپوفایننس جلب نمود. در حال حاضر تعداد زیادی کاربر از کشورهای مختلف در این بروکر ثبت نام کرده و از آن استفاده می­ کنند‌. این بروکر ابزارهای معاملاتی فارکس، فلزات، کالاها، ارزهای دیجیتال و انواع CFD ها را جهت معامله ارائه کرده است. حال این بروکر بعد از ارائه شرایط های ویژه ای مانند بونوس 30% و 40% و بسیاری از شرایط دیگر این بار برای IBهای خود Level یا سطح بندی متفاوتی با توجه به فعالیت آن ها در بروکر در نظر گرفته است و ما قصد داریم این سطح ها را برای شما شرح دهیم:

سطح BASIC بروکر اوپوفایننس

سطح BASIC

شما زمانی که به عنوان یک IB وارد بروکر اوپوفایننس می شوید در مرحله اول یک IB بیسیک (Basic) هستید یعنی در ازای یک Client هرلاتی که در زیر مجموعه شما معامله ای انجام دهند مثلا به ازای هریک لات 6 دلار بر روی طلا در اکانت های Standard، ECN و Social Trade دریافت می کنید. و ر روی اکانت ECN-PRO که کمترین اسپرد را درحال حاضر دارد از کمیسیون(Commission) به شما جایزه(Reward) داده می شود. در Level بیسیک مثلا اگر شما بر روی طلا یک لات معامله یا ترید انجام دهید 25% کمسیونی که روی اکانت ECN-PRO است به شما تعلق می گیرد برای مثال اگر روی اکانت ECN-PRO شما 4 دلار کمیسیون وجود دارد 25% از آن 4 دلار به حساب شما واریز می شود.

سطح BRONZE بروکر اوپوفایننس

سطح BRONZE

در مرحله دوم زمانی که شما بخواهید از حالت Basic به حالت Bronze برسید باید تعداد Clientهای شما به 10 نفر رسیده باشد و مینیموم ترید یا معامله ای که کل مجموعه Clientهاتان می زنند باید به 10 لات برسد. در این حالت مثلا شما در Level یک یا Basicتان به راحتی می توانید در ازای هر یک لات در طلا و بر روی اکانت های مختلف 7 دلار دریافت کرده و یا در جفت ارزها 4 دلار دریافت کنید. 

سطح SILVER و GOLD بروکر اوپوفایننس

سطح SILVER

 

سطح GOLD

بروکر اوپوفایننس چهار Level برای IBهای خود دارد که شامل Basic، Bronze، Silver، Gold می باشد. در حال حاضر سطح های Gold و Silver دو شرایط ویژه و عالی برای IBهای خود دارد این است که اگر یک نفر در زیر مجموعه شما IB شود و شروع به IB گیری کند و زیرمجموعه های آن شروع به ترید یا معامله کنند در ازای لات سایزی که در زیر مجموعه آن شخص جایزه (Reward) دریافت می کنند شماهم به عنوان 2 Level جایزه دریافت می کنیدکه معمولا این مبلغ بین 0 تا 1 دلار است. مورد دوم این است که شما می توانید به عنوان Self Reward هم Reward در یافت کنید یعنی اگر شما Reward در یافت کرده و شروع به ترید بکنید به عنوان مثال خودتان ترید و یا اینکه دپوزیت انجام دهید در ازای هر یک لات بر روی تایپ Gold و Silver می توانید جایزه(Reward) برنز را دریافت کنید یعنی اگر شما بر روی طلا یک لات معامله ای انجام دهید در اکانت ECN می توانید 7 دلار و بر روی جفت ارزها 4 دلار دریافت کنید. تنها تفاوتی که در سطح Gold و Silver وجود دارد این است که سطح Gold، درای Level سوم است یعنی نفر سومی که بر اساس زیر مجموعه شما IB شده است به راحتی می توانید از مجموعه نفر سوم هم جایزه (Reward) دریافت کنید که معمولا بین 0 تا 0.5 دلار می باشد. برای رسیدن از Bronze به Silver، و از Silver به Gold شما باید حتما یک مقدار لات و تعدادی Client فعال داشته باشید، مثلا در سطح Bronze قید شده که 10:Minimum number of client و Minimum trade size:20 Lots است و در سطح Silver قید شده که 30:Minimum number of client و Minimum trade size:50 Lots و در سطح Gold باید حتما Minimum  number of client:50 و Minimum trade size:100 Lots است و این شرایطیست که شما می توانید به سطح های بالاتر راه پیدا کنید.

در بخش دوم، قوانین CRM به این صورت است که زیر مجموعه های شما معاملاتی که زیر 60 ثانیه باز می کنند و یا در 1 دقیقه معامله ای باز کرده و معامله شان را سریعا می ببندند پاداشی به IB آن ها تعلق نمی گیرد یعنی باید زیر مجموعه های شما بالای 1 دقیقه معامله ای را باز کرده و ببندند. در crm شما معاملاتی که زیر 60 ثانیه و بالای 60 ثانیه بوده اند به صورت Total trade lot نمایش داده می شود که در داشبور اکانتتان قرار دارد، شرایط گفته شده شرایط CRM برای Reward هاست. همچنین افرادی که IB هستند فقط می توانند در روزهای چهار شنبه برداشتشان را انجام دهند و حداقل برداشتشان هم باید بالای 50 دلار باشد، همچنان اگر شخصی بخواهد بصورت اضطراری مبلغ مورد نظر خود را برداشت کند می تواند از طریق ایمیل ساپورت بروکر اوپوفایننس درخواست انتقال و یا برداشت دهد (می تواند متن انگلیسی یا فارسی به ایمیل ساپورت بروکر بنویسد) اما گفتنی است که این شرایط فقط در ماه دوبار در اختیار افراد قرار گرفته و توسط بروکر تایید می شود.

کلام آخر 

به عنوان کلام آخر یاد آور می شویم که اگر IB آکادمی تبریز فایننس شوید از این طریق می توانید مستقیما به سطح Gold ارتقا پیدا کنید. جهت IB شدن در مجموعه تبریز فایننس می توانید از طریق لینک اقدام نمونده و از مزایای دیگر بروکر اوپوفایننس برخوردا شوید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

1 دیدگاه در “Level(سطح) IBهای بروکر اوپوفایننس در ژانویه سال جدید”

  1. زهرا شکری بهمن 18, 1401

    واقعا بروکر جالبی هربار که یه اطلاع رسانی میکنه شرایط جدیدی برا ای بی ها میده جالب

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس