نهنگ‌های دوج کوین به دنبال رشد 30 درصدی به فروش روی آورده‌اند

اخیرا دوج کوین به دنبال تغییر لوگوی رسمی توییتر به Doge و هجوم کاربران به خرید این میم کوین شاهد رشد چشم‌گیر 30 درصدی در قیمت خود بوده است. افزایش قیمت ناگهانی فرصتی برای نهنگ‌های دوج کوین ایجاد کرد تا از موجودی خود که در سطح قیمت پایین‌تری خریداری شده بود سود کسب کنند. دوج کوین در سطح قیمت 0.098 دلار قرار دارد. آخرین رشد در قیمت دوج کوین به این کوین کمک کرد تا از چند سطح مقاومت تکنیکال عبور کند.

عملکرد قیمتی اخیر این رمز ارز می‌تواند بر اثر قدرت شبکه‌های اجتماعی و تاثیر آن‌ها بر بازار ارزهای دیجیتال رخ داده باشد. معامله‌گرانی که به سرعت به اخبار و اتفاقات همچون تغییر لوگوی توییتر واکنش نشان می‌دهند می‌توانند طی مدت زمانی کوتاه سود هنگفتی کسب کنند. هرچند، این امر فرصتی برای نهنگ‌ها نیز ایجاد می‌کنند تا از احساسات بازار بهره برده و از سرمایه‌ی خود سود کسب کنند.

شایان ذکر است که تغییرات قیمتی سریع برای دوج کوین و بقیه‌ی میم کوین‌ها می‌تواند منجر به افزایش نوسانات شده و آن‌ها را به سرمایه‌گذاری پرخطر برای معامله‌گران کم‌تجربه تبدیل کند. افرادی که به دنبال ورود به بازار هستند باید نسبت به احتمال تغییرات قیمتی ناگهانی و تاثیر فاکتورهای خارجی همچون حمایت سلبریتی‌ها و ترندهای فضای مجازی آگاهی داشته باشند.

در حالی که رشد قیمت اخیر این ارز هیجاناتی را در میان معامله‌گران و سرمایه‌گذاران ایجاد کرده است، هنوز مشخص نیست که آیا این میم کوین می‌تواند این روند را در بلند مدت حفظ کند یا خیر. عدم کاربرد فاندامنتال دوج کوین و اتکای آن بر هیجانات شبکه‌های اجتماعی می‌تواند پتانسیل بلند مدت آن را محدود سازد.

برای مشاهده اخبار بروز ارز دیجیتال و فارکس سایت تبریز فایننس بهترین مرجع برای شما است.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس