کاهش حجم معاملات اوپن سی کمتر از ماه ژوئن ۲۰۲۱

اوپن‌سی

 حجم معاملات اوپن‌سی از زمان رسیدن به رکورد تاریخی ۴.۸۶میلیارد دلاری خود در ماه ژانویه ۲۰۲۲ (دی ۱۴۰۰) ۹۴درصد ریزش داشته است. داده‌های تراکنش‌های دپ‌ریدار کاهش ۹۸درصدی معاملات NFT( توکن غیر قابل معاوضه یا رمز غیر مثلی (Non-Fungible Token)، نوعی خاص از توکن‌های رمزنگاری است که با استفاده از تکنولوژی بلاک‌چین گونه‌ای دارایی دیجیتال ایجاد می‌کند که قابل تکثیر نیست. ان اف تی مفهوم خاصی است که حتی ویتالیک بوترین، نابغه دنیای کریپتو و مغز متفکر تیم توسعه اتریوم، هم نتوانسته بود آن را پیش‌بینی کند! او اعتراف کرد که ظهور دیفای برای وی عجیب نبود و منتظر چنین مفهومی بود، اما نتوانسته بود NFT یا همان توکن غیر مثلی را متصور شود. اکنون می‌بینیم ان اف تی روز به روز کاربرد بیشتری پیدا می‌کند و گستره استفاده از آن فراتر از دنیای ارز دیجیتال رفته است. به عنوان مثال توکن غیر مثلی بخشی جدانشدنی از مفهوم متاورس است که آینده دنیای دیجیتال را شکل می‌دهد، توکن‌های غیرقابل تعویض، که از فناوری بلاک چین درست مانند ارزهای دیجیتال استفاده می‌کنند، عموماً ایمن هستند ماهیت توزیع شده بلاک چین ها، هک NFT ها را دشوار می کند، برای مطالعه بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه کنید)در بازار ثانویه را از بیش از ۴۰۶میلیون دلار در ماه مه ۲۰۲۲ (اردیبهشت ۱۴۰۱) به ۷.۶۳میلیون دلار در زمان انتشار این خبر را نشان می‌دهد. کف قیمت مجموعه «بورد ایپ یات کلاب» از ۱۴۴.۹ اتریوم در ۱ مه (۱۱ اردیبهشت) به ۶۴.۷۷ اتریوم کاهش یافته است.

 

 

اگر می خواهید از بروزترین اخبار دنیای ارز دیجیتال و فارکس مطلع شوید به سایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آمد بهار جان ها


تبریز فایننسی های عزیز و گرامیــ
عیدتون مبارک صد سال به این سال ها

به رسم هر سال تبریزفایننس عیدی داره اونم چه عیدی
شروع سال بهترین زمان برای یادگیریه و ما هم به همین بهونه چنتا دوره برا اونایی که هیچ آشنایی و پیش زمینه ای به این حوزه ندارن آماده کردیم امسال سعی کردیم با سه دوره متفاوت و البته مهم در حوزه بازار های مالی مهمون خونه هاتون باشیم.
برای شرکت در طرح عیدانــــه تبریز فایننس فرم مقابل رو تکمیل کنین تا همکارانمون کد ورود منحصر به فرد رو به شماره تلفن تون پیامک کنن.