ارزش بازاری کاردانو 1 میلیارد دلار افت کرد

اصلاحات اخیر در بازار رمز ارزها تاثیر چشم‌گیری بر روی کاردانو داشته و منجر به کاهش 1 میلیارد دلاری ارزش بازاری آن شده است. این اتفاق همزمان با افت 9 درصدی قیمت ADA رخ داده است. بنا به سایت CoinMarketCap، اکنون ارزش بازاری کاردانو حدود 14.5 میلیارد دلار است.

هرچند، وجه مثبتی در این اصلاحات وجود دارد؛ می‌توان گفت که قیمت ADA توانست در نزدیکی سطح 0.41 دلار، حمایت پیدا کند. این امر نشان می‌دهد که فعالان بزرگی در بازار به دنبال ریسک کردن و خرید این توکن در این قیمت هستند و انتظار رشد این توکن را دارند.

واضح است که اکنون با نبود اتفاقات فاندامنتال پیرامون کاردانو، حرکات قیمتی این توکن بر اثر روند بازار شکل گرفته‌اند. اگر این اصلاحات با هدف حذف سرمایه‌گذاران پرطمع رخ داده باشد و پس از پایان یافتن این پاکسازی، روند صعودی آغاز شود، مشکلی برای ADA پیش نخواهد آمد.

شایان ذکر است که بازار رمز ارزها پرنوسان است و اصلاحات این‌چنینی، غیرعادی نیستند. بازار هنوز غیرقابل‌پیش‌بینی است اما اگر پاکسازی مذکور منجر به رشد بیشتر شود، کاردانو بیش از هر زمان دیگری شانس بازگشت به سطح قیمتی بالاتر را خواهد داشت.

بنا به داده‌های سایت CoinGecko، در لحظه‌ی نگارش این خبر کاردانو با افتی 6.3 درصدی در 24 ساعت گذشته در سطح قیمت 0.417 دلار قرار دارد.

همراهان گرامی جهت مشاهده اخبار بروز ارزهای دیجیتال و فارکس می توانید به وب سایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس