بازگشت کاردانو به جایگاه خود بالاتر از دوج کوین

کاردانو جایگاه خود در رتبه‌بندی مبنی بر ارزش بازاری را بازپس‌گرفته است و به رتبه‌ی بالاتر از دوج کوین بازگشته است. رمز ارز بومی کاردانو، ADA، پس از گذراندن مدتی کوتاه در جایگاه پایین‌تر از دوج کوین از حیث ارزش بازار بار دیگر به جایگاه پیشین خود بازگشته است.

در روز دوشنبه این میم کوین به دنبال تغییر لوگوی پرنده‌ی نمادین توییتر به تصویر میم مشهور دوج، روند صعودی تندی را تجربه کرد و شاهد افزایش علاقه از سوی معامله‌گران بود. همانطور که توسط سایت U.Today در یک گزارش مطرح شد، میزان جستجوهای گوگل برای این ارز دیجیتال به میزان حدود 2000 درصد افزایش یافت.

این اقدام غافلگیرکننده از سوی توییتر حرارت خاصی را در میان جامعه طرفداران دوج کوین ایجاد کرد و منجر به افزایش قیمت شدیدی شد که دوج کوین را به طور موقت به جایگاهی بالاتر از کاردانو رساند. هرچند، این روند صعودی کمرنگ شد و کاردانو توانست به رتبه‌ی پیشین خود بازگردد.

بر اساس داده‌های سایت CoinGecko، اکنون کاردانو با ارزش بازار حدود 13.8 میلیارد دلار در جایگاه هفتم قرار دارد، در حالی که دوج کوین با ارزش بازار حدود 13.5 میلیارد دلار جایگاه هشتم را در اختیار گرفته است. در حالی که رشد موقت دوج کوین جامعه‌ی این میم کوین را هیجان‌زده کرد، هنوز مشخص نیست که آیا این رمز ارز می‌تواند در بلند مدت به عملکرد مطلوب خود ادامه دهد یا خیر. داده‌های سایت CoinGecko نشان می‌دهند که بزرگترین میم کوین جهان نسبت به اوج تاریخی خود 86.77 درصد افت کرده است.

برای مشاهده اخبار بروز ارز دیجیتال و فارکس سایت تبریز فایننس بهترین مرجع برای شما است.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس