رشد 13 درصدی بون به دنبال اخبار Shibarium

توکن اکوسیستم شیبا، BONE، یکی از توکن‌هایی است که از اخبار اخیر Shibarium بیشترین میزان بهره را برد، طی شبانه روز گذشته بون بیش از 13 درصد رشد را تجربه کرده است. در حال حاضر BONE در سطح قیمت 1.73 دلار قرار دارد و تلاش می‌کند تا افت رخ داده طی هفته‌ی گذشته را جبران کند.

همانطور که پیش‌تر در سایت U.Today به نقل از به‌روزرسانی‌هایی از سوی تیم توسعه‌ی Shibarium گزارش شد، طی هفته‌ی جاری نسخه بتا عمومی برای این پروتکل لایه2 راه‌اندازی خواهد شد و به تمامی افراد فرصتی برای امتحان کردن توانایی‌های این پروتکل جدید قراردادهای هوشمند ارائه خواهد داد. BONE به عنوان توکن اصلی در نظر گرفته شده برای تامین قدرت Shibarium، نقشی مستقیم در اکوسیستم این پروتکل دارد.

این بدین معناست که میزان کاربرد بون افزایش خواهد یافت و در آینده‌ی نزدیک، این توکن شاهد خرید بیشتری از سوی معامله‌گران خواهد بود. طی سال‌ها و از ابتدای سال تاکنون BONE تاریخچه‌ی قیمتی فعالی داشته است و در مقایسه با بقیه‌ی توکن‌ها در اکوسیستم، خصوصا میم کوین SHIB، نوسانات نسبتا کمتری دارد. BONE در دوره‌ی از ابتدای سال تاکنون رشدی 92.64 درصدی را به ثبت رسانده است؛ رشدی که آن را به یکی از آلت کوین‌ها با عملکرد پیشتاز در اکوسیستم میم کوین‌ها تبدیل می‌کند. ظهور پروتکل Shibarium، آغاز دوره‌ای جدید برای BONE و دیگر توکن‌ها در دنیای شیبا خواهد بود.

همراهان گرامی جهت مشاهده اخبار ارز دیجیتال و فارکس می توانید به وب سایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس