آیا میم کوین‌ها کلاهبرداری هستند؟!

رشد اخیر میم کوین‌ها موضوع صحبت‌های اخیر در صنعت ارزهای دیجیتال بوده است. بنجامین کوون، مدیرعامل و بنیان‌گذار شرکت Into The Cryptoverse در یک توییت دیدگاه‌های خود را نسب به پیرامون این کوین‌ها را مطرح کرد. وی اعلام کرد که میم کوین‌ها صرفا جهت ثروتمند ساختن بنیان‌گذاران خود وجود دارند و ادعای وجود جامعه‌ای برجسته برای آن‌ها دروغی بیش نیست. کوون باور دارد که بیشتر این میم کوین‌ها توسط یک گروه ایجاد شده و تا زمانی که امکان سودآوری آن‌ها وجود داشته باشد پامپ و دامپ می‌شوند.

دیدگاه‌های کوون پس از اینکه در روز 20 آوریل پپه شاهد رشد ناگهانی‌ای بود مطرح شده‌اند. قیمت این کوین طی تنها سه هفته ده‌ها هزاردرصد رشد کرد و ارزش بازاری آن به اوج 1.6 میلیارد دلار رسید. داستان PEPE طمع معامله‌گران و سرمایه‌گذاران را برانگیخت. برخی از افراد ادعا کردند که از یک سرمایه‌گذاری کوچک میلیون‌ها دلار کسب کرده‌اند.

هرچند، کوون نسبت به سرمایه‌گذاری در میم کوین‌ها هشدار داد، چرا که وی آن‌ها را طرح‌های کلاهبرداری با هدف خالی کردن موجودی حساب کاربران می‌داند. وی باور دارد که افراد باید در حین سرمایه‌گذاری پول خود احتیاط به خرج داده و با احتمال کسب سود سریع وسوسه نشوند.

با وجود ادامه یافتن تکامل بازار رمز ارزها، حفظ احتیاط و آگاهی اهمیت بالایی دارد. دیدگاه‌های کوون نسبت به میم کوین‌ها به عنوان یک تذکر برای افراد به شمار می‌رود تا پیش از سرمایه‌گذاری در هرگونه رمز ارزی تحقیقات کاملی داشته باشند.

همراهان گرامی جهت مشاهده اخبار بروز ارز دیجیتال و فارکس می توانید به وبسایت تبریز فایننس مزاجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس