مزایای سرویس IB بروکر اوپوفایننس

IB

ما در مقالات پیشین مزایای بروکر محبوب اوپوفایننس زیاد مورد بحث قرار داده ایم اما دراین مقاله میخواهیم به یکی از ویژگی های بارز این بروکر معروف اشاره کنیم پس تا انتهای این مقاله همراه تبریز فایننس باشید.

حال قبل از بحث کردن درمورد مزایا بروکر اوپوفایننس میخواهیم آشنایی کوتاهی از این بروکر داشته باشیم و انواع حساب در این بروکر را نام ببریم و بگویم که چند Level دربروکر اوپوفایننس برای پرداخت کمسیون IB ها وجود دارد.

بروکر اوپوفایننس Opofinance)

در سال 2021 بروکری با نام اوپوفارکس  در سنت وینسنت و گاردین و با هدف تبدیل شدن به یک منبع اصلی مختص افرادی که به دنبال تجارت مطمئن و آگاهانه هستند، تأسیس شد. درسال جاری 2022 اوپو فارکس نام خود را به اوپوفاینسس تغییر داد. توجه کنید که از همان روزهای آغازین با فعالیت این بروکر، به تمام انتظارات معامله گران پاسخ داده شد و همین امر موجبات محبوبیت سریع این بروکر شد، زیرا با توجه به دانش و ابزارهایی که در اختیار مخاطبان خود قرار داد، راه ساختن یک آینده ی ایده آل را برای  کاربران خود هموارتر نمود. همین مشتری مدار بودن باعث شد که در یک زمان کوتاه، این بروکر به مدارج بالایی در صنعت تجارت آنلاین برسد. 300 ابزار تجارت، تعداد زیادی حساب جهانی و پشتیبانی چند زبانه بصورت 24 ساعته در کل ایام هفته، اجتماع متخصصان پشتیبانی در ارائه ی کمک به کاربران از هر سطح از طریق تلفن، ایمیل، چت، توجه عموم را به سمت اوپوفایننس جلب نمود. در حال حاضر تعداد زیادی کاربر از کشورهای مختلف در این بروکر ثبت نام کرده و از آن استفاده می­ کنند‌. این بروکر ابزارهای معاملاتی فارکس، فلزات، کالاها، ارزهای دیجیتال و انواع CFD ها را جهت معامله ارائه کرده است.

مهمترین ویژگی های بروکر اوپوفایننس

 • پایین ترین مقدار اسپرد، اجرای سریع : اجرای ایمن و سریع ، ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و پایین ترین اسپرد
 • امکان انجام معامله با هر دستگاهی : اجرای ایمن و سریع ، ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و پایین ترین اسپرد
 • محافظت مطمئن : به لطف فناوری رمزگذاری در انجام معامله ، ایمن ترین پلتفرم محسوب می شود
 • دسترسی چند زبانه : جهت راحتی کاربران پلتفرم در چندین زبان مختلف در دسترس میباشد
 • ابزار تجزیه و تحلیل تخصصی به صورت تحلیل تکنیکال.
 • تیم پشتیبانی متبحر به صورت 24 ساعته شبانه روز.
 • داشتن پلتفرم تردینگ ویو در خود داشبورد کاربری
 • ارائه اخبار معاملاتی روز دنیا در داشبورد کاربری
 • داشبورد کاربری مجهز و پیشرفته
 • کارگزاری قانونی و امن 

انواع حساب‌های ارائه شده در اوپوفایننس

این بروکر۴ نوع حساب معاملاتی متفاوت ارائه کرده است که به صورت جداگانه به هر یک خواهیم پرداخت:

حساب استاندارد Standard Account

حداقل سپرده از ۱۰۰ دلار آغاز می‌شود که نسبت به حساب‌های میکرو مبلغ زیادی است. ارز پایه تمامی حساب‌ها فقط دلار است. این حساب کمیسیون ندارد و اسپرد آن به صورت شناور از ۱.۸ پیپ آغاز می‌شود. سطح کال مارجین برابر با ۸۰ درصد از بالانس است. از یک سو حفظ سرمایه اصلی به اندازه ۸۰ درصد از کل سرمایه، ریسک از دست دادن تمام سرمایه را کاهش می‌دهد، اما از سوی دیگر امکان افزایش سطح ریسک در معاملات در حجم‌های بیشتر را نیز کاهش می‌دهد. اهرم معاملاتی ۱:۵۰۰ برای تمام حساب‌ها ارائه شده است. همچنین در هیچ یک از حساب‌ها سواپ دریافت نمی‌شود.

حساب ECN

حداقل سپرده مانند حساب استاندارد بوده و برابر با 100 دلار است. اسپرد آن به صورت شناور از ۸ پیپ آغاز می‌شود. باقی موارد مانند حساب استاندارد است.

حساب ECN Pro

این حساب برای معامله ­گران حرفه‌ای مناسب بوده و به حداقل سپرده 5000 دلار نیاز دارد. اسپرد این حساب از صفر شروع می‌شود.

نحوه پرداخت کمسیون IB ها توسط بروکر اوپوفایننس

در تصویر زیر می بینید که در بروکر اوپوفایننس کمسیون دهی به IB ها به سه Level تقسیم شده اند که در این سطح بندی چند گزینه مطرح شده که بر اساس این گزینه ها IB ها از celint های خود حق کمسیون توسط بروکر اوپوفایننس دریافت می کنند. این گزینه ها شامل:

FX: این گزینه مربوط به جفت ارزهاس، که نشان می دهد اگر  celintها با این گزینه معامله کند چند درصد کمسیون توسط بروکر اوپوفایننس به IBها تعلق می گیرد.

commodities: این گزینه برای بازار کالاهای اولیه است به زبان ساده تر مکانی است که در آن خرید، فروش و ترید انواع مواد اولیه و خام، صورت می گیرد. و نشان می دهد که اگر celintها با این گزینه معامله کند چند درصد کمسیون توسط بروکر اوپوفایننس به IBها تعلق می گیرد.

indices: شاخص یک معیار یا یک ابزار آماری برای محاسبه تغییراتدر اقتصاد و بازار است. شاخص در بازار های مالی جهانی، محاسبه ارزش مجموعه ای از دارایی ها برای سرمایه گذاری در بازارها شناخته می شود، از انواع شاخص ها می توان به شاخص  داو جونز (DJT)، S&B 500 و…. نام برد اگر celint با این معامله کند چند درصد کمسیون توسط بروکر اوپوفایننس به IBها تعلق می گیرد.

shares: این گزینه برای سهام اوراق بهادار است، نشان می دهد که اگر celintها با این گزینه معامله کند چند درصد کمسیون توسط بروکر اوپوفایننس به IBها تعلق می گیرد.

گفتنی است که در این جدول علاوه بر گزینه های ذکر شده انواع حساب هم وجود تا سرویس IBها بدانند celintها با چه نوع حسابی و با کدام گزینه ای معماله می کنند و با توجه به آن ها چند درصد حق کمسیون از بروکر اوپوفایننس دریافت می کنند.

کلام آخر

پیشنهاد ما به شما برای استفاده از بروکر دربازار فارکس، بروکر معتبر و امن اوپوفایننس است جهت آشنایی بیشتر با این بروکر و آگاهی از مزایا و شرایط ثبت نام در آن به مقاله آشنایی با کارگزاری اوپو فایننس ، آموزش گام به گام ثبت نام در آن، را مطالعه کنید و در آن ثبت نام کرده و IB  ما شوید و ازمزایای IB بودن در تبریزفایننس استفاده بکنید.

نکته:

سود این کار برای شما چیست؟ شما می توانید بعد از گرفتن کد رفرال مجموعه تبریز فایننس و ست کردن این کد در تنظیمات بروکر خود به صورت رایگان در کانال vip سیگنال فارکس عضو شده و مادام العمر از سیگنال های آن استفاده کنید.

کد رفرال مجموعه تبریز فایننس

لینک:
https://myaccount.opofinance.com/links/go/1170

کد ib:
32074

1 دیدگاه در “مزایای سرویس IB بروکر اوپوفایننس”

 1. مقالات سایت شما جالب و کاربردی هستند . کارتون درسته

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.