پذیرش پرداخت با شیبا توسط میلیون‌ها کسب‌وکار!

به لطف راه‌حل پرداخت فیات به کریپتو NOWPayments که با همکاری Guararian، خدمات ارائه می‌کند، میلیون‌ها کسب‌وکار اکنون می‌توانند شیبا اینو (ارز دیجیتال شیبا اینو، یک ارز مبتنی بر ارز دیجیتال اتریوم، می باشد و خودش، صاحب یک بلاک چین اختصاصی نمی باشد. بنیانگذار این ارز، دلیل انتخاب ارز دیجیتال اتریوم را، ایمن بودن و اعتبار اثبات شده آن، عنوان می کند. همینطور، چند بخشی بودن این ارز دیجیتال، سبب بهبود علکرد کل اکوسیستم ارزهای دیجیتال می شود. بنیانگذار شیبا اینو، شخص با نام مستعار ریوشی (Rhyoshi)، که خود را WOOF PAPER، معرفی می کند)، را به عنوان یک روش پرداخت بپذیرند و آن را با بیش از 160 ارز مبادله کنند. این راه‌حل به مشتریان اجازه می‌دهد که با ارز فیات پرداخت خود را انجام دهند. سپس فیات به SHIB تبدیل شده و به حساب صاحب کسب‌وکار واریز می‌شود.
درگاه پرداخت رمزارزی NOWPayments همچنین به صاحبان کسب‌وکار آنلاین اجازه می‌دهد که از طریق پلاگین‌های ویژه سازگار با PrestaShop، WooCommerce، Magento 2، WHMCS، OpenCart، Zen Cart، Ecwid، Shopify و Shopware، پرداخت‌ها را در قالب توکن SHIB بپذیرند. سیستم نقطه فروش مبتنی بر وب NOWPayments می‌تواند در طیف گسترده‌ای از دستگاه‌ها، از تلفن همراه گرفته تا رایانه استفاده شود و به این ترتیب، پذیرش شیبا افزایش می‌یابد.
همان‌طور که در اخبار قبلی هم گزارش شد، نرخ سوزاندن شیبا در روز گذشته، بیش از 1318 درصد افزایش یافته است. قیمت شیبا اینو هم به افزایش نرخ توکن‌سوزی پاسخ مثبت داده است.
پروتکل لایه دوم Shibarium امکان جدیدی را برای توکن‌سوزی SHIB ارائه می‌دهد. تیم شیبا می‌گوید که تراکنش‌های شبکه شیباریوم نحوه وقوع توکن سوزی SHIB را تعیین می‌کند.

همراهان گرامی جهت مشاهده اخبار بروز بازارهای مالی می توانید به سایت تبریزفایننس مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس