تحول عظیم در هوش مصنوعی با چت جی پی تی

 ظهور ربات هوش مصنوعی که اخیرا سرو صدای زیای به راه انداخته است، به گزارش آکادمی تبریز فایننس Chat GPT یک ربات پیشرفته برای چت آنلاین است که در نوامبر سال 2022 توسط شرکت openai راه اندازی شد. این ربات جزو خانواده ربات‌های نسل سوم یا پیشرفته است که با استفاده از تکنیک یادگیری و اجرای سریع، تنظیم و ارائه شده است. شاید کمی پیچیده به نظر بیاید، اما چت جی پی تی یک ابزار هوشمند است که توسط هوش مصنوعی پشتیبانی و هدایت می‌گردد و این امکان را فراهم می‌سازد که با کاربر تعامل داشته باشد، بدین صورت که از او سوال بپرسید و پاسخ خود را دریافت کنید و یا نظر او را بپرسید.

باتوجه به اطلاعات ارائه شده در سایت OPENAI، ربات چت جی پی تی برنامه ریزی شده است تا یک دستورالعمل را دنبال کند و بهترین پاسخ ممکن را ارائه دهد. 

هدف از ایجاد چت جی پی تی چیست؟

در واقع هدف از ارائه ربات فوق پیشرفته Chat GPT دسترسی تعامل راحت‌تر و سریعتر انسان با کامپیوتر برای تبادل اطلاعات است. در عصر امروز و با پیشرفت تکنولوژی واقعا جای چنین ابزاری برای انسان خالی بود. ابزاری که زبان محاوره انسان را متوجه شود و عکس العمل نشان دهد. چت جی پی تی بیشتر در زمینه های نوشتن محتوای جدید، ترجمه و ترنسلیت به زبان های مختلف و زنده دنیا، سرودن شعر، داستان سرایی، نوشتن کد یک برنامه به همه زبان های برنامه نویسی، حل مسائل پیچیده ریاضیات، بازی و سرگرمی، راهنمایی خواستن درباره یک موضوع و استفاده آن در حوزه ارزهای دیجیتال در آینده نزدیک بخصوص در حوزه متاورس کار برد دارد. امیدواریم که انسان‌ها بتوانند از این ابزارها بهترین استفاده‌ها را ببرند و این ابزار کمک کننده منجر به سرگرمی و تنبلی ذهن نگردد.

برای مشاده اخبار بیشتر می توانید وارد وب سایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس