انتقال 8 میلیون دلار ETH توسط یک نهنگ قدیمی اتریوم

نهنگ‌های اتریوم با وجود عملکرد قیمتی فعلی در بازار در حال آغاز مجدد فعالیت خود هستند. یک اتفاق غیرمنتظره در جامعه‌ی اتریوم رخ داده است، یک کیف پول از زمان عرضه‌ی اولیه (ICO) پس از عدم فعالیت به مدت 3 سال به طور ناگهان فعال شد. کیف پول مورد بررسی به یک شرکت‌کننده‌ی ICO تعلق دارد که زمانی که قیمت اتریوم حدود 0.31 دلار بود 10100 اتریوم دریافت کرده است. امروز ارزش 5055 اتریوم انتقال یافته، با توجه به قیمت فعلی 1700 دلار، حدود 8.3 میلیون دلار است.

انتقال ناگهانی چنین تعداد چشم‌گیری از این ارز دیجیتال، سوالات فراوانی را در میان فعالان بازار ایجاد کرده است. یکی از دلایل اصلی برای این فعالیت ناگهانی می‌تواند توزیع دارایی باشد. ممکن است این نهنگ به دنبال کسب سود در حین اوج‌گیری قیمت اتریوم یا افزایش امنیت سرمایه‌گذاری از طریق تقسیم آن میان دو کیف پول باشد.

همچنین این تراکنش ناگهانی نشان‌دهنده‌ی سود چشم‌گیری است که سرمایه‌گذاران این رمز ارز از زمان ICO تاکنون کسب کرده‌اند. می‌توان گفت که با توجه به قیمت فعلی اتریوم، فردی که 5055 اتریوم را انتقال داد حدود 13.5 میلیون دلار سود کسب کرده است. این رقم، پتانسیل برجسته‌ی ارائه شده توسط فناوری بلاکچین و رمز ارزها به سرمایه‌گذاران اولیه را یادآور می‌شود.

درحالی که ممکن است انتقال ناگهانی این ارز نگرانی‌هایی را در بازار ایجاد کرده باشد، باید یادآور شد که معمولا سرمایه‌گذاران اولیه موجودی خود را جابه‌جا نمی‌کنند. همچنین شایان ذکر است که این انتقال تاثیر خاصی بر قیمت این ارز دیجیتال بر جای نگذاشت. بعد از انتشار خبر انتقال 8 میلیون دلار ETH توسط یک نهنگ قدیمی، این رمز ارز پس از نمایش سیگنال محبوب تقاطع طلایی در سطح قیمت 1664 دلار قرار گرفت.

همراهان عزیر جهت مشاهده خبار بروز دنیای ارز دیجیتال و فارکس می توانید به وب سایت تبریز فایننس  که بهترین مرجع در این زمینه می باشد مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس