نسخه بتا Shibarium راه‌اندازی شد

 API توسعه دهنده‌ی بلاکچین NOWNodes که به حمایت از Shibarium اشاره کرده بود، اعلام کرده است که اولین گام در رودمپ این پروتکل را برداشته است.بنا به اعلام تیم شیبا در روز 11 مارس، نسخه آزمایشی بتا اولیه‌ی شبکه‌ی Shibarium راه‌اندازی شده است.

NOWNodes که نسبت به عرضه‌ی نسخه بتا هیجان زده است گفت که یک فرم پیش از عرضه باز خواهد کرد تا کاربران بتوانند برای دسترسی زودهنگام به نُدهای شبکه اصلی Shibarium به محض راه‌اندازی این پروتکل ثبت نام کنند. همانطور که پیش‌تر گزارش شد NOWNodes یک رودمپ منتشر کرد و در آن استراتژی ادغام خود برای این راه حل لایه2 را تعریف کرد. و انتظار می‌رود که سه مرحله‌ی عرضه را پشت سر بگذارد: بتا، توسعه شبکه اصلی و عرضه شبکه اصلی. NOWNodes برای نخستین گام در رودمپ این ارز خود که آزمایشات داخلی از طریق فاز بتا انجام خواهند شد.

NOWNodes گفت که بررسی‌های امنیتی را انجام خواهد داد و تغییرات مورد نظر را در فاز توسعه شبکه اصلی این ارز دیجیتال اعمال خواهد کرد. سپس گام نهایی در رودمپ Shibarium این API راه‌اندازی دسترسی به نُد شیبا در حین راه‌اندازی شبکه اصلی Shibarium را رقم خواهد زد. تیم توسعه‌ی شیبا طی یک پست وبلاگی اعلام کرد که مرحله‌ی آزمایشی بتا اولیه‌ی شبکه‌ی Shibarium با عنوان PUPPYNET را آغاز کرده است. Shibarium به عنوان یک بلاکچین لایه2 به تمام افراد امکان خلق اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز، اتصال آن‌ها به کسب‌وکارها در دنیای واقعی و استفاده از آن‌ها برای اقدامات گوناگون را می‌دهد.

همراهان عزیر تبریز فایننسی جهت مشاهده اخبار بروز بازارهای مالی می توانید به وب سایت تبریز فایننس مراجعه فرمایید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس