وکیل بالارده‌ی ریپل نماینده کنگره را تحسین کرد

استوارت آلدروتی، مشاور عمومی در شرکت ریپل، در توییتر به تحسین رو کانا، یکی از نمایندگان کنگره کالیفورنیا، برای نقش وی در اطمینان از محافظت از سپرده‌گذاران در بانک Silicon Valley به دنبال فروپاشی آن پرداخت. آلدروتی از کانا برای رهبری وی در محافظت از سپرده‌گذاران ابراز قدردانی کرد و افزود که کمک مالی مورد نظر شامل استارتاپ‌هایی در حوزه‌های گوناگون شامل مراقبت‌های بهداشتی، تغییرات اقلیمی، هوش مصنوعی، فین‌تک، امنیت ملی و حتی رمز ارزها می‌شوند.

وکیل برجسته‌ی شرکت ریپل اذعان کرد که خلا مسئولیت پذیری و قانون‌گذاری باید رفع شود، اما سپرده‌گذاران و کارمندان اشتباهی نکرده‌اند و پول خود را در بانکی نگهداری کرده‌اند که در بدهی‌های دولتی سرمایه‌گذاری می‌کرد. وی افزود: این امر، مواجهه با ریسک نیست، بلکه محافظه‌کاری است.

همانطور که توسط سایت U.Today گزارش شد، برد گارلینگهاوس، مدیرعامل شرکت ریپل، پیرامون جایگاه این شرکت در پیوند مالی آن با بانک SVB شفاف‌سازی کرد. گارلینگهاوس تایید کرد که شرکت ریپل به عنوان یک شریک بانکی، با بانک SVB پیوند مالی داشته است و بخشی از موجودی نقدی آن را هولد می‌کرده است.

هرچند، وی به سرمایه‌گذاران اطمینان داد که هیچ اختلالی در کسب‌وکار روزانه‌ی این شرکت ایجاد نخواهد شد؛ چرا که آن‌ها بیشتر دارایی دلاری خود را با شبکه‌ی بزرگ‌تری از شرکای بانکی هولد می‌کنند. فروپاشی اخیر بانک SVB منجر به ایجاد ترس و وحشت در صنعت ارزهای دیجیتال شده است و گزارشاتی نشان می‌دهند که مقامات آمریکا محافظت از تمام سپرده‌ها در بانک Silicon Valley را در نظر دارند.

جهت مشاهده اخبار بروز ارز دیجیتال و فارکس می توانید به وب سایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس