دلایل رشد اخیر آربیتروم(ARB)

یکی از کاربردی‌ترین راه‌حل‌های مقیاس پذیری لایه2 بر پایه اتریوم با عنوان آربیتروم، آماری از مکانیزم اتخاذ شده برای مدیریت کارمزد شبکه تولید شده بر روی این پلتفرم را به اشتراک گذاشت. آربیتروم در حساب توییتر رسمی خود گفت که این پروتکل تنها پروتکلی است که تمام درآمد مازاد کسب شده از کارمزد تراکنش‌ها را به سازمان‌های خودمختار غیرمتمرکز مربوطه ارسال می‌کند.

بنا به آمار به اشتراک گذاشته شده توسط این پروتکل، تمام کاربران بر روی پلتفرم Arbitrum One در تراکنش با یک شبکه دیگر کارمزد پرداخت می‌کنند. این کارمزد به دو بخش هزینه لایه1 برای پوشش تراکنش‌ها بر روی اتریوم و هزینه لایه2 برای کارمزد آربیتروم تقسیم می‌شود. این پلتفرم اعلام کرد که از کارمزد تولید شده توکن‌های اضافی پیش از ارسال به DAO جمع‌آوری می‌شوند.

در حالی که کارمزد لایه1 به دلیل تحت پوشش قرار گرفتن پیش از بازیابی توسط Sequencer بلافاصله خرج نمی‌شود، بخش بزرگی از کارمزد لایه1برای Sequencer ذخیره می‌شود. در حال حاضر Arbitrum فاش کرده است که مجموع دارایی در نظر گرفته شده برای Sequencer به 5954 اتریوم معادل حدود 10.9 میلیون دلار می‌شود. اضافات بر این رقم به 582 اتریوم می‌رسد که می‌تواند به سازمان خودمختار غیرمتمرکز ارسال شود. همچنین، آربیتروم فاش کرد که کارمزد لایه2 جمع‌آوری شده تاکنون به مجموع 2770 اتریوم می‌رسد. با انتشار این خبر مثبت، توکن ARB با 6.8 درصد رشد در شبانه روز گذشته به سطح قیمت 1.17 دلار رسیده است.

همراهان گرامی جهت مشاهده اخبار بروز ارز دیجیتال و فارکس می توانید به وبسایت تبریز فایننس مزاجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس