هاسکینسون از ایده‌ی کنار گذاشتن بانک‌ها حمایت کرد

بنیان‌گذار کاردانو در توییتر از صنعت رمز ارزها خواست تا از بانک‌های پرنوسان و ناپایدار فاصله بگیرند. در روز 15 مارس چارلز هاسکینسون، بنیان‌گذار کاردانو، با وجود بحران فعلی از کنار گذاشتن بانک‌ها حمایت کرد. هاسکینسون گفت که رمز ارزها باید خود را از بانک‌های پرنوسان و ناپایدار جدا کند.

این توییت، چند روز پس از تعطیل شدن بانک Signature توسط قانون‌گذاران نوشته شد. این بانک یکی از روش‌های آسان برای شرکت‌های رمز ارزی جهت حفظ پیوند با سیستم مالی سنتی بود. تعطیل شدن بانک‌هایی که با شرکت‌های ارز دیجیتال ارتباط داشتند، تاثیرات چشم‌گیری بر روی صنعت رمز ارزها، استیبل کوین‌ها و بازار توکن‌ها دارد.

اگرچه حامیات صنعت ارز دیجیتال پیش‌بینی می‌کنند که در نهایت این صنعت جای بانک‌های سنتی را خواهد گرفت، اما اکنون چالش‌هایی برای بازیابی ارتباط با سیستم بانکی برای این صنعت پدید آمده‌اند. چندین شرکت رمز ارزی گزارش کرده‌اند که پیدا کردن بانک‌هایی که حتی پیش‌پا افتاده‌ترین خدمات را ارائه می‌دهند بسیار دشوار شده است.

هاسکینسون در پاسخ به یک کاربر توییتر که یک بانک رمز ارزی غیرمتمرکز را پیشنهاد کرده بود گفت که اگر امکان دیجیتال‌سازی خزانه‌ها وجود داشت، کار موسسات سنتی بانکی به پایان می‌رسید.

سخن وی بر پتانسیل رمز ارزها جهت ایجاد اختلال در سیستم‌های مالی سنتی و ایجاد جایگزین‌های غیرمتمرکز جدید تاکید دارد. تعطیلی بانک‌هایی که از رمز ارزها پشتیبانی می‌کنند، نشانه‌ای بر افزایش تحقیق و بررسی قانون‌گذاران و تنش‌ها میان سیستم مالی سنتی و صنعت نوظهور رمز ارزها است. علی‌رغم این چالش‌ها، صنعت رمز ارزی به رشد و تکامل خود ادامه می‌دهد و هرروزه پروژه‌های جدیدی پدید می‌آیند.

برای مشاهده اخبار ارز دیجیتال و فارکس می توانید به وب سایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس