رشد صعودی فلوکی با لیست شدن در صرافی برجسته

 ارز دیجیتال فلوکی پس از اینکه یکی از قدیمی‌ترین صرافی‌ها در جهان یعنی Bitfinex که از سال 2012 کار خود را آغاز کرد، اعلام کرد که جفت معاملاتی FLOKI را لیست می‌کند، نزدیک به 12 درصد رشد کرد.

 فلوکی پس از اوج روزانه‌ی 0.0000363 دلار در سطح قیمت 0.00003278 دلار معامله می‌شود. طی 24 ساعت گذشته این توکن نزدیک به 2 درصد رشد را تجربه کرده و کمی از رشد خود را ناپدید ساخته است.

صرافی Bitfinex که در رتبه‌بندی سایت CoinMarketCap در جایگاه هشتمین صرافی رمز ارزی بزرگ بازار قرار دارد، امروز اعلام کرد که FLOKI، توکن کاربرد بومی اکوسیستم فلوکی را لیست خواهد کرد.

در روز 4 می 2023 صرافی Bitfinex امکان سپرده را برای FLOKI آغاز خواهد کرد. در عین حال، از روز 5 می 2023 معاملات فلوکی در جفت‌های معاملاتی در برابر دلار آمریکا و تتر آغاز خواهند شد.

حساب توییتر رسمی فلوکی نسبت به این خبر مثبت ابراز هیجان و اظهار داشت که این اقدام در عین تسهیل دسترسی به آن در میان فعالان صنعت ارزهای دیجیتال، به پذیرش FLOKI کمک خواهد کرد.

در روز 24 آوریل، فلوکی در زیرشاخه‌ی آمریکایی صرافی بایننس با عنوان Binance US لیست شد. قیمت این توکن در واکنش به این خبر نزدیک به 40 درصد رشد کرد. این اتفاق امکان خرید فلوکی بر روی این پلتفرم را با استفاده از انتقال بانکی، کارت نقدی یا انتقال Wire را فراهم خواهد کرد.

همراهان عزیز جهت مشاهده اخبار ارز دیجیتال و فارکس می توانید به وبسایت تبریز فاینس که بهترین مرجع در این زمینه می باشد مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس