قیمت دلار مبادله‌ای 13 اردیبهشت 1402

بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران، قیمت هر اسکناس دلار امروز (چهارشنبه 13 اردیبهشت ماه) با افزایش نسبت به روز کاری قبل، 42 هزار و 306 تومان و قیمت حواله دلار 38 هزار و 460 تومان اعلام شد. در تابلوی معاملاتی مرکز مبادلات ارزی در روز جاری، نرخ اسکناس یورو با کاهش نسبت به روز کاری قبل معادل 46 هزار و 521 تومان، و نرخ حواله یورو 42 هزار و 292 تومان اعلام شده است. همچنین در مرکز مبادله ارز و طلا، نرخ اسکناس درهم 11 هزار و 519 تومان و نرخ حواله درهم نیز 10 هزار و 472 تومان اعلام شده است.

 سیگنالی که دلار را کاهش داد!

معامله‌گران دیروز به توییت روز گذشته فرزین برای فعالان اقتصادی که ورود به بازار غیررسمی را معادل پولشویی و موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور عنوان کرده بود، توجه نشان دادند. اما برخی معتقد بودند علت کاهش قیمت دلار در بازار آزاد خبری است که ظهر دیروز به بازار رسید. اینکه لارنس نورمن، خبرنگار وال استریت ژورنال اعلام کرده بود آژانس نصب مجدد دوربین‌ها در ایران را شروع کرده است. روز گذشته سیگنال‌ بازارهای مجاور به دلار تهران هم کاهشی بود. دلار هرات و سلیمانیه در کانال ۵۴ هزار تومانی معامله شدند و هر کدام بیش از هزار تومان کاهش قیمت داشتند. درهم امارات نیز ۳۵۰ تومان ارزان شد و با قیمت ۱۵ هزار و ۲۰۰ تومان مبادله شد.

 دلار در نرخ‌های مختلف

دیروز قیمت دلار در مرکز مبادله بعد از ۶ روز تغییر کرد. برخلاف جهت کاهشی قیمت دلار در بازار آزاد این روند در مرکز مبادلات افزایشی بود. قیمت اسکناس دلار در سایت بازار متشکل با رقم ۴۲ هزار و ۸۶ تومان درج شد و ۱۲۰ تومان افزایش داشت. دلار حواله نیز ۱۱۰ تومان رشد داشت و با قیمت ۳۸ هزار و ۲۶۰ تومان عرضه شد. همچنین قیمت دلار نیمایی مانند هفته‌های گذشته روی رقم ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان ثابت بود.

قیمت ارزهای موثر

دیروز قیمت اسکناس یورو در بازار آزاد با رقم ۶۰ هزار و ۱۰۵ تومان معامله می‌شد و روند کاهشی محدودی داشت. در سایت بازار متشکل نیز قیمت اسکناس یورو کاهش ۱۳۱ تومانی داشت و با قیمت ۴۶ هزار و ۱۶۶ تومان درج شد. یوروی حواله نیز ۱۱۹ تومان ارزان شد و و با قیمت ۴۱ هزار و ۹۶۹ تومان عرضه شد.

روز گذشته قیمت درهم با کاهش ۴۰۰ تومانی با رقم ۱۵ هزار و ۲۰۰ تومان در بازار آزاد مبادله شد. قیمت درهم سایت بازار متشکل ارزی امروز همین مقدار افزایش یافت و روندی معکوس نسبت به بازار آزاد داشت. حواله درهم نیز با قیمت ۱۰ هزار و ۴۱۸ تومان مبادله می‌شد. اسکناس درهم نیز در این مرکز با قیمت ۱۱ هزار و ۴۵۹ تومان نرخ‌گذاری شد. همچنین قیمت دلار درهم ۵۵ هزار و ۷۸۴ تومان محاسبه شد.

همراهان گرامی جهت مشاهده اخبار بروز ارزهای دیجیتال و فارکس می توانید به وبسایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس