افزایش کارمزد تراکنش شبکه بیت کوین و اتریوم

 به دنبال رشد تاریخی قیمت میم‌ کوین جدید به نام په‌په، هزینه‌های کارمزد تراکننش‌های شبکه بیت کوین و اتریوم، به بالاترین حد خود در یک سال اخیر رسیدند. همچنین افزایش تقاضا برای معاملات میم‌کوین ‌په‌په در دو هفته اخیر، کارمزد شبکه اتریوم به بالاترین حد خود رسانده است. گس‌فی در واقع هزینه پردازش تراکنش‌ها در شبکه است و میزان هزینه‌های شبکه بر اساس اصل عرضه و تقاضا مشخص می‌شود. در چهارم ماه می، گس‌فی هر تراکنش در شبکه اتریوم به بالای 15.82 دلار رسید. با وجود اینکه متوسط گس‌فی در سال 2021 به 50 تا 70 دلار نیز رسیده بود، اما بعد از بحران ماه می 2022 در بازار ارز دیجیتال، گس‌فی این شبکه رشد محسوسی را تجربه نکرده بود.

محبوبیت میم کوین په‌په

کمتر از یک ماه از خلق میم کوین په‌په قورباغه در بازار ارز دیجیتال می‌گذرد. این میم کوین در اواسط آپریل عرضه شده، و توانسته در کمتر از یک ماه به ارزش بازاری بالای یک میلیارد دلار دست پیدا کند. حجم معاملات این میم کوین روز گذشته برابر با 150 میلیون دلار در صرافی یونی‌سواپ بوده است.

افزایش کارمزد شبکه بیت‌کوین

 رشد محبوبیت این میم کوین،باعث بالا رفتن هزینه تراکنش بیت کوین و اتریوم در ماه می به بالاترین میزان خود در دو سال اخیر شده است. در تاریخ سوم می سال جاری میلادی، مجموع هزینه تراکنش پرداخت‌شده در شبکه بلاکچین بیت‌کوین به 3.5 میلیون دلار رسید که نسبت به آپریل بیش از 400 درصد رشد داشته و متوسط کارمزد معامله در این شبکه به 7.2 دلار رسیده است. البته کارمزد فعلی نسبت به آپریل سال 2021، بسیار اندک است. در آپریل، هزینه تراکنش شبکه بیت‌کوین به بالاترین میزان خود و حدود 70 دلار رسید که دلیل آن کاهش شدید هش‌ریت این شبکه بود.

همراهان گرامی شما می توانید برای مشاهده اخبار بروز ارزهای دیجیتال و فارکس به وبسایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس