رشد شگفت‌انگیز هش ریت بیت کوین

طبق داده‌های سایت BTC.Com، هش ریت بیت کوین به اوج جدیدی رسیده و اخیرا رکورد 440.71 اگزاهش بر ثانیه را ثبت کرده است. این امر که بیت کوین در حال نزدیک شدن به 0.5 تراهش است، نشانگر قدرت و انعطاف‌پذیری روزافزون این ارز دیجیتال است.

افزایش شگفت‌انگیز از سطح 272 اگزاهش بر ثانیه در ابتدای سال جاری، نشانگری مهم بر قدرت محاسباتی روبه‌رشد شبکه بیت کوین است. این قدرت محاسباتی، زیرساخت بلاکچین را حفظ می‌کند.

کوئینتن فرانسوا، اینفلوئنسر حوزه رمز ارزها، نسبت به هش ریت چشم‌گیر بیت کوین در توییتر ابراز حیرت و گمان کرد که احتمالا مهره‌های کلیدی یا حتی کشورها در عملیات استخراج در پشت پرده نقش دارند.

همراه با هش ریت صعودی، سختی استخراج بیت کوین نیز به اوج جدیدی رسیده و ماه گذشته، رکورد جدیدی را به ثبت رسانده است. این دستاورد، نشانگر توانایی چشم‌گیر این شبکه در پشت سر گذاشتن نوسانات برجسته و افزایش قدرت است.

هش ریت به عنوان معیاری حیاتی برای سنجش سلامت شبکه این ارز دیجیتال، با نمایش مجموع قدرت محاسباتی مورد استفاده جهت استخراج و پردازش تراکنش‌ها، به شمار می‌رود. هش ریت بالاتر نشانگر افزایش شراکت ماینرها و در نتیجه، امنیت بیشتر در شبکه است.

شایان ذکر است که معمولا قیمت طلای دیجیتال، روند هش ریت در طولانی‌مدت را دنبال می‌کند. هرچند، این رابطه همیشه به طور کامل هماهنگ نیست؛ چرا که نوسانات بازاری و فاکتورهای خارجی می‌توانند فارغ از هش ریت، بر قیمت BTC تاثیرگذار باشند.

همراهان عزیز جهت مشاهده اخبار ارز دیجیتال و فارکس می توانید به وبسایت تبریز فاینس که بهترین مرجع در این زمینه می باشد مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس