پیروز رقابت ترامپ و بیت کوین در ایالات متحده کدام است؟

مقایسه حجم جستجو در اینترنت بر اساس داده‌های Ahrefs نشان می‌دهد که آمریکایی‌ها در مورد بیت‌کوین(یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز، بدون بانک مرکزی یا مدیریت واحد است که می‌تواند بدون نیاز به واسطه، از طریق شبکه بیت‌کوین به صورتِ همتا به همتا ارسال شود) بیشتر کنجکاو هستند و در این میان، نوادا جایگاه علاقه‌مندترین ایالت به بیت‌کوین را در ایالات متحده کسب کرده است. علی‌رغم اینکه دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده، به طور مداوم در تیتر اخبار قرار می‌گیرد، نام او پس از بیت کوین در جایگاه دوم فهرست پرجست‌وجوترین واژه‌ها در آمریکا قرار دارد.

طبق گزارش‌ها، سایر اصطلاحات محبوب پس از بیت کوین و دونالد ترامپ، اخبار فوری، الویس پریسلی و دیزنی‌لند را شامل می‌شود. در این میان، لازم به ذکر است که اصطلاحات محبوب قبلی مانند اسلحه، بیمه درمانی و سیاست حتی به جمع 10 رتبه برتر این لیست نیز راه پیدا نکردند.
طبق داده‌های Google Trends، در 30 روز گذشته، جستجوهای گوگل برای دونالد ترامپ تنها برای دو روز، در 4 و 5 آوریل، زمانی که گزارش‌هایی مبنی بر دستگیری احتمالی رئیس‌جمهور سابق آمریکا منتشر شد، از بیت کوین فراتر رفت.
مقایسه ایالتی نیز نشان داده که نوادا به عنوان ایالت با بیشترین تعداد جستجوی بیت کوین شناخته شده و پس از آن، میامی، کالیفرنیا و واشنگتن قرار دارند. به گزارش پلتفرم Trading Browser، دلیل اصلی این یافته به مالیات‌های پایین‌تر و ابتکارات دولت محلی برای ترویج نوآوری نسبت داده می‌شود.

جهت مشاهده اخبار بروز ارز دیجیتال و فارکس می توانید به وب سایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس