مدیرعامل ویزا خواستار نظارت بیشتر در بازار ارزهای دیجیتال است

مدیرعامل ویزا

مدیرعامل ویزا (Visa) اذهان دارد که پس از فروپاشی صرافی FTX(شرکت خدمات مالی و صرافی ارز دیجیتال باهامایی است، که در سال ۲۰۱۹ تأسیس شد،برای مطاله بیشتر می توانید به این لینک مراجعه کنید. همچنین شما می توانید برای آگاهی از اخبار ورشکستگی این صرافی به طور کامل با مراجعه به سایت مجموعه تبریز فایننس از زبانه اخبار در جریان همه اتفاقا اخیر باشید.)، مقررات بیشتری برای به دست آوردن مجدد اعتماد کاربران فضای ارزهای دیجیتال لازم است. آل کلی در مصاحبه با سی‌ان‌بی‌سی بیان کرد  که امیدوار است سقوط FTX نظارت بر بازار ارزهای دیجیتال را تسریع کند. او در این باره گفت: «امیدوارم یک چیز خوب از این فاجعه FTX برای سرمایه‌گذاران و کارمندان حاصل شود و آن هم شتاب‌گیری به سمت افزایش مقررات و گرایش به مقررات‌گذاری مناسب استیبل کوین‌ها(این نوع ارزهای دیجیتال به پول فیات مانند دلار آمریکا، سایر ارزهای رمزنگاری شده، فلزات گرانبها یا ترکیبی از هر سه وابسته هستند. دلیل این وابستگی تلاش برای ثابت نگه داشتن قیمت آن‌ها است. هر واحد از یک استیبل کوین بدون توجه به شرایط کلی بازار همیشه قیمت ثابتی دارد، به همین دلیل آ‌ن‌ها را با عنوان ارز دیجیتال پایدار و با ثبات نیز می‌شناسند. مهمترین موارد نظیر تتر (USDT)، یو اس دی سی (USDC) و بایننس یو اس دی (BUSD) دارای پشتوانه دلار آمریکا هستند و قیمت هر واحد آن‌ها همیشه یک دلار آمریکا است.) باشد. زیرا معتقدم این چیزی است که برای بازگرداندن اعتماد به نفس سرمایه‌گذاران ضروری است.»

اگر می خواهید از بروزترین اخبار دنیای ارز دیجیتال و فارکس مطلع شوید به سایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آمد بهار جان ها


تبریز فایننسی های عزیز و گرامیــ
عیدتون مبارک صد سال به این سال ها

به رسم هر سال تبریزفایننس عیدی داره اونم چه عیدی
شروع سال بهترین زمان برای یادگیریه و ما هم به همین بهونه چنتا دوره برا اونایی که هیچ آشنایی و پیش زمینه ای به این حوزه ندارن آماده کردیم امسال سعی کردیم با سه دوره متفاوت و البته مهم در حوزه بازار های مالی مهمون خونه هاتون باشیم.
برای شرکت در طرح عیدانــــه تبریز فایننس فرم مقابل رو تکمیل کنین تا همکارانمون کد ورود منحصر به فرد رو به شماره تلفن تون پیامک کنن.