برتری دوج کوین و شیبا نسبت به فلوکی در شبکه‌های اجتماعی

میم کوین‌های برجسته‌ی بازار از FLOKI، SOL و ADA پیشی گرفته‌اند. بر اساس داده‌های به اشتراک گذاشته شده توسط پلتفرم LunarCrush، دوج کوین و شیبا از حیث تعداد پست‌ها در شبکه‌های اجتماعی پیرامون آن‌ها به لیست 10 رمز ارز برتر راه یافتند و از فلوکی و بقیه‌ی آلت کوین‌های محبوب پیشی گرفتند. در لیست ده رمز ارز برتر، دوج کوین جایگاه چهارم را در اختیار داشته و شیبا در جایگاه ششم قرار دارد. فلوکی بر جایگاه هشتم تکیه زده است. سولانا جایگاه هفتم را در بر دارد و توکن بومی کاردانو، ADA، نیز جایگاه دهم را از آن خود کرده است.

بالاتر از دوج کوین، بیت کوین، Uniswap و اتریوم قرار دارند. بایننس کوین و آربیتروم نیز در این لیست در نیمه‌ی دوم هستند. در روز دوشنبه پس از انتشار داده‌های CPI برای ماه مارس و پایین‌تر بودن آن‌ها از حد انتظار تحلیلگران، بیت کوین بالاخره به بالاتر از سطح 30000 دلار رسید. با کاهش ناچیز نرخ تورم، پرچمدار بازار ارزهای دیجیتال رشد و برای نخستین بار در 10 ماه گذشته از سطح 30000 دلار عبور کرد. اتریوم نیز با بیت کوین همراه شد و در روزهای آخر هفته پس از فعالسازی ارتقا مورد انتظار Shapella به سطح 2000 دلار رسید.

با این حال، علی‌رغم رشد قیمت‌ها و انجام ارتقا، در این هفته شیبا در لیست رمز ارزهای ترند در سایت CoinMarketCap از اتریوم در جایگاه بالاتری قرار گرفت. در حال حاضر ETH هنوز در جایگاه پایین‌تری نسبت به SHIB و DOGE قرار دارد. هرچند، توکن FTT با وجود شایعات مبنی بر برنامه‌های صرافی FTX جهت بازگشت به حوزه ارزهای دیجیتال، نسبت به شیبا در جایگاه بالاتری در رتبه چهارم قرار دارد.

 

همراهان گرامی برای مشاهده اخبار ارز دیجیتال و فارکس وب سایت تبریز فایننس بهترین مرجع برای شما می باشد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس