احتمال پامپ ناگهانی قیمت لونا کلاسیک و لونا 2

افزایش فعالیت‌های توسعه‌ای در زنجیره‌های لونا و لونا کلاسیک  نوید پامپ قیمت را برای هر دو توکن می‌دهد. لونا 2 و لونا کلاسیک دیروز برای چند ساعت شاهد حرکات صعودی ناگهانی بودند. قیمت LUNA در یک ساعت 4 درصد افزایش می یابد، در حالی که قیمت LUNC تنها در یک ساعت 3 درصد افزایش یافته است. دلیل این رالی افزایش اخیر در فعالیت های توسعه در هر دو بلاک چین است که توسط جامعه Terra Classic و احساسات اجتماعی پشتیبانی می شود.

لونا (بعد از دلار ترا که به عنوان نخستین توکن اختصاصی پلتفرم ترا به شمار می‌رود، رمز ارز لونا از سوی این پلتفرم به بازار معرفی شد. این توکن به منظور ایجاد پایداری در اکوسیستم ترا ابداع شده است. با خرید ارز دیجیتال LUNA و نگهداری آن، دارندگان سهمی از تراکنش‌هایی که در بستر بلاک‌چین ترا انجام می‌شود، خواهند داشت. برای مطالعه بیشتر درمورد این مطلب می توانید بر روی لینک کلیک کنید.) و لونا کلاسیک در حال افزایش قابل توجهی در فعالیت های توسعه هستند. TFL کیف پول Interchain Station خود را با پشتیبانی از چندین بلاک چین مانند Terra، LUNC، Osmosis، Juno، Crescent و غیره راه اندازی کرد. بلاک چین Terra Classic در ابتدا پشتیبانی نمی شد اما پس از بحث های فراوان، پشتیبانی LUNC در Station اضافه شد.

Terraport، یک پلتفرم DeFi در Terra Classic، توسط گروه توسعه‌ دهنده TerraCVita با هدف بازگرداندن ویژگی های به زنجیره‌ای است. این پروژه از روایت جامعه در مورد توکن سوزی لونا کلاسیک و ساختن پشتیبانی می کند. خزانه Terraport دائماً 27% لونا کلاسیک و 22% لونا را می سوزاند.

جهت مشاهدا اخبار دنیای ارز دیجیتال و دنیای قارکس می توانید به سایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس