نحوه دریافت ارز مسافرتی اعلام شد

ارز مسافرتی تنها به مسافران دارای بلیط پرداخت می‌شود. این ارز در فرودگاه به هنگام عبور از گیت به مسافر پرداخت خواهد شد. طبق تصمیم جدید بانک‌مرکزی، برای مسافرت های زمینی ۳۰۰ یورو و مسافرت‌های هوایی ۵۰۰ یورو اختصاص داده شده است.

طبق تصمیم جدید بانک‌مرکزی، برای مسافرت های زمینی ۳۰۰ یورو و مسافرت‌های هوایی ۵۰۰ یورو اختصاص داده شده است، ارز مسافرتی در پشت گیت فرودگاه‌ها به مسافران تحویل داده خواهد شد.

طبق اعلام بانک مرکزی ، مسافران می‌توانند بعد از عبور از گیت، علاوه بر باجه بانک ملی، از طریق خودپردازهای مستقر در فرودگاه اسکناس دلار دریافت کنند. البته مسافرین برای دریافت ۵۰۰ یورو باید بلیط مسافرت هوایی، گذرنامه معتبر، عوارض خروج پس از اخذ اسناد مثبته را به باجه بانک ملی در فرودگاه‌ها ارائه دهند.

مسافران برای دریافت ۳۰۰ یورو ارز مسافرتی زمینی، ریلی و دریایی نیز باید بلیط مسافرت دریایی و ریلی، گذرنامه معتبر با حداقل ۶ ماه اعتبار، ویزای کشور مقصد در صورت نیاز، عوارض خروج از کشور به باجه‌های بانکی ارائه دهند.

جدول ارز مسافرتی و دانشجویی مرکز مبادله ارز و طلا

در مرکز مبادله طلا و ارز که روز گذشته برای نیازهای خدماتی در بخش درمان، دانشجویی، مسافری و موارد مختلف دیگر تامین ارز انجام می شود.

فهرست مصارف ارز خدماتی که ارز آنها از طریق مرکز مبادله طلا و ارز تامین می شود به شرح زیر است:

همراهان عزیز تبریز فایننسی شما می توانید جهت مشاهده اخبار بروز بازارهای مالی به وب سایت تبریز فایننس مزاجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس