تاثیر هولدرهای کوتاه‌مدت در تشدید روند صعودی بیت کوین

به گفته Crazzy blockk، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، ارزیابی معیارهای کلیدی درون زنجیره‌ای نشان می‌دهد که دارندگان کوتاه‌مدت بیت کوین( یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز، بدون بانک مرکزی یا مدیریت واحد است که می‌تواند بدون نیاز به واسطه، از طریق شبکه بیت‌کوین به صورتِ همتا به همتا ارسال شود.) در صورت ادامه انباشت و فروش کمتر، می‌توانند در افزایش روند صعودی بعدی برای بیت کوین مؤثر باشند.
برای رسیدن به این نتیجه، این تحلیلگر معیارهای نسبت سود خروجی صرف‌شده (SOPR)، نسبت سود بازده مصرف‌شده تعدیل‌شده (aSOPR) و خروجی تراکنش خرج‌نشده (UTXO) را بررسی کرده است.
بر اساس معیارهای SOPR،ASOPR وSTH-SOPR، دارندگان کوتاه‌مدت سود خود را خرج می‌کنند. Crazzy blockk دریافت که این منجر به افزایش انباشت این ارز دیجیتال و کاهش فشار فروش در چند هفته گذشته شده است.
در 24 فوریه، گزارش شد که در ژانویه 2023، شاخص قیمت مخارج مصرف شخصی (PCE) سالانه در ایالات متحده، 5.4٪ افزایش یافت که نسبت به افزایش تجدیدنظر شده 5.3٪ در ماه قبل، بیشتر بود.
پس از اعلام این خبر، معامله‌گران کوتاه‌مدت بیت کوین، به عنوان اقدامی پیشگیرانه در برابر ضرر احتمالی، در صورت کاهش قابل‌توجه قیمت این ارز، شروع به فروش دارایی‌های خود کردند. بر اساس داده‎های موجود، قیمت بیتکوین از آن زمان تا کنون 3 درصد کاهش یافته است.
علاوه بر این، ارزیابی نسبت سود/ زیان شبکه (NPL) بیت کوین افزایش فروش توسط دست‌های ضعیف را در چند روز گذشته تأیید کرد. طبق داده‌های سنتیمنت، شاخص NPL بیت کوین در 25 فوریه افت قابل‌توجهی را تجربه کرد.

همراهان عزیر تبریزفایننس شما می توانید جهت مشاهده اخبار ارز دیجیتال و فارکس به وب سایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس