رشد ریپل در همراهی با بیت کوین

ریپل نیز همراه با بیت کوین به میزان 3 درصد رشد کرده است. امروز قیمت XRP پس از رشدی 3.1 درصدی در شبانه روز گذشته و 4.9 درصد افزایش در هفته‌ی اخیر شاهد تجدید نیروی جدیدی بوده است. در لحظه‌ی نگارش این خبر و بر اساس داده‌هایی از پلتفرم CoinGecko، ریپل در سطح قیمت 0.52 دلار قرار دارد؛ سطحی که در چند هفته‌ی گذشته بی‌سابقه بوده است.

احساسات پیرامون ریپل می‌تواند با پیوند این رمز ارز با بزرگترین ارز دیجیتال جهان از حیث ارزش بازاری، بیت کوین، ارتباط داشته باشد. بیت کوین به بالای سطح قیمت 30000 دلار که از ژوئن 2022 تاکنون اوج جدیدی محسوب می‌شود، رسیده است. احساسات مثبتی که بر اثر رشد بیت کوین ایجاد شده است نیروی تازه‌ای به تمام فعالان بازار بخشیده و بیشتر آلت کوین‌ها را به اوج جدیدی رسانده است.

با وجود وضعیت مطلوب قیمت ریپل، این ارز دیجیتال به دنبال تشکیل یک حمایت قوی‌تر در سطح قیمت 0.5 دلار است. یک سطح رشد برجسته که باید آن را زیر نظر گرفت، شکست احتمالی مقاومت 0.58 دلار است؛ ناحیه‌ای که اوج ماهانه‌ی پیشین این رمز ارز را رقم زد.

خریداران XRP نسبت به آینده‌ی این ارز دیجیتال امید دارند؛ هرچند، در حال حاضر افزایش عدم اطمینان و تردید پیرامون جریان شکایت سازمان بورس آمریکا علیه ریپل از روی آوردن سرمایه‌گذاران با تمام دارایی خود به این رمز ارز جلوگیری می‌کند.

ریپل تنها آلت کوینی نیست که در این هفته با رشد قیمت طلای دیجیتال و عوامل دیگر تحت تاثیر واقع شده است.

برای نخستین بار از ماه اوت سال 2022، اتریوم در نزدیکی آزمایش سطح قیمت 2000 دلار قرار دارد. در حالی که سولانا نیز طی شبانه روز گذشته 10.5 درصد رشد را تجربه کرده است، بقیه‌ی آلت کوین‌ها همچون کاردانو نیز در قطار رشد بازار قرار دارند.

جهت مشاهده اخبار بروز ارز دیجیتال و فارکس می توانید به وب سایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس