ظهور رقیب جدید برای میم کوین‌ها به نام WOJAK

گزارشات نشان می‌دهد که قیمت میم کوینی به نام ووجک (WOJAK) تنها در هفت روز بیش از ۱,۰۰۰ درصد افزایش یافته توانسته توجه کاربران  را به خود جلب کند. با این حال، کارشناسان نسبت به سرمایه‌گذاری در چنین رمزارزهایی که کاربرد خاصی ندارند، هشدار می‌دهند. قیمت این نوع رمزارزها به همان سرعتی که افزایش یافته، می‌تواند سقوط کند.
میم کوین ووجک که با الهام از یک میم معروف به همان نام که یک نقاشی کارتونی ساده از یک مرد کچل با ظاهری مبهوت است ایجاد شده، این رمزارز  در شبکه اتریوم مستقر بوده که در بازه هفتگی، رشد چشمگیر ۱,۰۴۱ درصدی را تجربه کرده است. طبق گزارشات به دست آمده، قیمت WOJAK نسبت به ۲۴ ساعت گذشته، نزدیک به ۲۰ درصد کاهش یافته ، ولی در بازه هفت روزه، همچنان بیش از ۷۰۰ درصد رشد داشته است.

ارز دیجیتال ووجک در حال حاضر در صرافی‌هایی همچون بیت‌گت (BitGet)، هوبی (Huobi) و ال‌بنک (LBank) برای معامله و به دست آوردن اطلاعات بیشتر در دسترس است.
پامپ اخیر میم کوین‌ها این گمانه‌زنی‌ها را ایجاد کرده که فصل میم کوین‌ها بازگشته است. هرچند که این بار فعالیت بازار در تسلط تازه‌واردان بوده است. همچنین میم کوین جدید پپه (PEPE) که در اواسط ماه آوریل راه‌اندازی شد، در یک روز گذشته، ۳۷ درصد، در هفته گذشته، ۷۸۰ درصد و در ۱۴ روز گذشته، ۱,۳۶۰ درصد رشد دارد. این در حالی است که میم کوین‌های قدیمی‌تر مانند دوج کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB)، طی چند ماه گذشته شاهد افت قابل‌توجهی بوده‌اند.

همراهان گرامی شما می توانید برای مشاهده اخبار بروز ارزهای دیجیتال و فارکس به وبسایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس