جامعه دوج کوین در انتظار پامپ در روز 20 آوریل

طرفداران رمز ارزها به دقت دوج کوین را زیر نظر دارند، چرا که جامعه به شدت در انتظار پامپ این میم کوین در روز 20 آوریل که روز مهمی برای آن محسوب می‌شود، به سر می‌برد.

تحلیلگر رمز ارزی CryptoKaleo در توییت اخیر خود به دنبال‌کنندگان یادآوری کرد که تنها دو روز تا 4/20 باقی مانده است. این توکن از زمان ظهور خود در سال 2013 پیوند نزدیکی با این تاریخ داشته است، چرا که خود 420 نیز یک میم محبوب در اینترنت به شمار می‌رود. در سال 2021، معامله‌گران دوج کوین حتی روز 20 آوریل را به عنوان روز دوج (Dogeday) خواندند تا قیمت این توکن را به سطح 1 دلار برسانند.

چندی پیش در ماه جاری، دوج کوین با بازگشت لوگوی پرنده آبی نمادین توییتر به جای لوگوی دوج که به طور موقت توسط ایلان ماسک تنظیم شده بود، شاهد افت خود بود.

در ابتدا این تغییر منجر به رشد محسوس در میزان علاقه و افزایش 30 درصدی قیمت این رمز ارز شد. پس از بازگشت لوگوی پرنده آبی، قیمت این میم کوین به میزان 9 درصد افت کرد.

جامعه‌ی دوج کوین امید دارد که تاریخ 20 آوریل به بازگشت این رمز ارز به روند صعودی پس از نتیجه‌ی ناامید کننده‌ی حاصل از تغییر لوگو، کمک کند. تغییر ابتدایی به لوگوی دوج افزایش شدیدی در میزان جستجوهای گوگل رقم زد، اما روند صعودی حاصل از آن نسبتا کمرنگ بود. این امر، برای برخی از ناظران بازار این سوال را ایجاد کرده است که آیا ماسک هنوز بر قیمت این رمز ارز تاثیرگذار است یا خیر.

همراهان گرامی جهت مشاهده اخبار بروز ارزهای دیجیتال و فارکس می توانید به وب سایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس