نرخ توکن سوزی شیبا به 1364 درصد رسید

داده‌های اخیرا ارائه شده توسط پلتفرم Shibburn نشان می‌دهد که طی 24 ساعت گذشته طرفداران دومین میم کوین محبوب بازار نرخ توکن سوزی آن را بیش از 1364 درصد افزایش داده‌اند. در مجموع حدود 9.6 میلیون شیبا به کیف پول‌های غیرفعال ارسال و از چرخه حذف شدند.

در روز جمعه نرخ توکن سوزی شیبا تقریبا صفر بود؛ چرا که کمتر از 1 میلیون توکن شیبا به آدرس‌های توکن سوزی ارسال شدند.

نرخ توکن سوزی شیبا همراه با قیمت این میم کوین رشد یافت. طی 24 ساعت اخیر قیمت میم کوین شیبا پس از کاهش حدود 16 درصدی از روز چهارشنبه، بیش از 2 درصد رشد یافته است. در لحظه نگارش این خبر شیبا در سطح قیمت 0.000012 دلار قرار دارد.

به‌نظر می‌رسد که قیمت این توکن و نرخ توکن سوزی آن با هم پیوند دارند؛ چرا که معمولا افت قیمت منجر به افت تعداد میم کوین‌های سوزانده می‌شود.

کاربر توییتر KURO SHIBARMY JPN اسکرین شاتی از یک چت تلگرامی با شیتوشی کوزاما، توسعه‌دهنده ارشد شیبا، به اشتراک گذاشت. در پیام دیده شده در این اسکرین شات، این توسعه‌دهنده در ارتباط با نبود خبر پیرامون راه‌اندازی پروتکل لایه2 Shibarium اظهار نظر کرد. کاربر مذکور شکایت کرده بود که اخبار Shibarium بسیار محدود هستند و شیتوشی در پاسخ صرفا نوشته بود: موقت است.

در سال جاری، شیتوشی کوزاما به تاریخ‌های 10 و 14 فوریه به‌طور غیرمستقیم به تاریخ‌های عرضه‌ی پروتکل لایه2 اشاره کرد. تاریخ اول، روز فلوت در ژاپن و تاریخ دوم، روز ولنتاین هستند. دو روز پیش 10 فوریه، هیچ اتفاقی مرتبط با Shibarium رخ نداد. حال انتظارات جامعه شیبا بر روی روز ولنتاین متمرکز شده‌اند.

برای مشاهده اخبار بازارهای مالی می توانید به وب سایت تبریز فایننس که بهترین مرجع در این زمینه است مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس