توسعه دهنده شیبا از BitBoy خواست تا دست از گسترش بی‌اعتمادی بردارد

شیتوشی کوزاما، توسعه دهنده‌ی ارشد شیبا، در توییت امروز خود از یوتیوبر BitBoy خواست تا دست از گسترش ترس و عدم اطمینان بردارد. این توییت در پاسخ به ادعای اخیر BitBoy مبنی بر اینکه وی هویت توسعه دهنده‌ی ارشد شیبا را فاش خواهد کرد، نوشته شده است. کوزاما BitBoy را به نادیده گرفتن وی طی یک پخش زنده متهم کرد. در ادامه، کوزاما گفت که خود BitBoy مشکل خیلی بزرگی دارد که باید با آن دست‌وپنجه نرم کند. وی به دعوی قضایی جمعی علیه تعدادی از اینفلوئنسرهای اینترنتی از جمله BitBoy به اتهام تبلیغ اوراق بهادار ثبت نشده و صرافی FTX اشاره کرد.

این دعوی قضایی نیز در صنعت ارزهای دیجیتال سروصدای زیادی به پا کرده است. شاکیان خواهان بیش از 1 میلیارد دلار غرامت شده‌اند و ادعا می‌کنند که متهمان نقش مهمی در گسترش صرافی مذکور داشته‌اند و همچنین، پلتفرم ویدیویی یوتیوب نیز نقش برجسته‌ای در چگونگی تبلیغ FTX ایفا کرده است.

همانطور که پیش‌تر توسط سایت U.Today گزارش شد، ماجراهای میان BitBoy و کوزاما زمانی آغاز شد که در یک توییت ادعا شد که Shibarium از اکوسیستم شیبا، یک چین جدا شده از Rinia است. تهدید BitBoy جهت افشای هویت توسعه دهنده‌ی ارشد شیبا جنجال‌های زیادی به پا کرده است. برخی از افراد وی را به سعی در آسیب زدن به اعتبار شیبا متهم کرده‌اند. بقیه‌ی افراد خواستار شفافیت و مسئولیت‌پذیری در جامعه شده‌اند. 

همراهان گرامی جهت مشاهده اخبار ارز دیجیتال و فارکس می توانید سایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس