درخواست اسکاراموچی از بنکمن فرید برا گفتن حقیقت

اسکاراموچی

طبق بررسی های تیم مجموعه تبریز فایننس، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری اسکای بریج کپیتال آنتونی اسکاراموچی(کارآفرین، سرمایه‌گذار، چهره سیاسی و نویسنده آمریکایی است. در ۲۱ ژوئیه ۲۰۱۷ رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا دونالد ترامپ او را به عنوان اداره‌کننده ارتباطات کاخ سفید معرفی کرد ولی ده روز بعد او را در ۳۱ ژوئیه ۲۰۱۷ به درخواست جان اف کلی رئیس جدید ستاد کارکنان کاخ سفید برکنار کرد،اسکاراموچی در سال ۲۰۰۵ شرکت سرمایه‌گذاری جهان اسکایبریج کپیتال را بنیان نهاد و تا زمان فروختن این شرکت در اوایل سال ۲۰۱۷ برای پیوستن به دولت ترامپ، به عنوان یکی از شرکای مدیریتی آن فعالیت می‌کرد. در ژوئن ۲۰۱۷ او معاون ارشد و افسر ارشد استراتژی بانک صادرات و واردات ایالات متحده شد، برای مطالعه بیشتر می توانید به این لینک مراجعه کنید.)، از مدیرعامل سابق صرافیFTX(شرکت خدمات مالی و صرافی ارز دیجیتال باهامایی است، که در سال ۲۰۱۹ تأسیس شد.برای اطلاع کامل از اخبار ورشکستگی این صرافی به سایت تبریز فایننس مراجعه کنید) سم بنکمن فرید، خواسته است تا حقیقت را به سرمایه‌گذاران و قانون‌گذاران توضیح بدهد و بگوید دقیقاً چه اتفاقی برای این صرافی ارز دیجیتال ورشکسته رخ داده است. وی گفته است که در کوتاه‌مدت قصد دارد سهام شرکت خود را که در اوایل سال جاری به صندوق اف‌تی‌ایکس ونچرز (FTX Ventures) فروخته بود، بازخرید کند. همچنین خاطرنشان کرده است که بنکمن فرید اعتماد او و سایر سرمایه‌گذارانش را خدشه‌دار کرده است.

 

اگر می خواهید از بروزترین اخبار دنیای ارز دیجیتال و فارکس مطلع شوید به سایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آمد بهار جان ها


تبریز فایننسی های عزیز و گرامیــ
عیدتون مبارک صد سال به این سال ها

به رسم هر سال تبریزفایننس عیدی داره اونم چه عیدی
شروع سال بهترین زمان برای یادگیریه و ما هم به همین بهونه چنتا دوره برا اونایی که هیچ آشنایی و پیش زمینه ای به این حوزه ندارن آماده کردیم امسال سعی کردیم با سه دوره متفاوت و البته مهم در حوزه بازار های مالی مهمون خونه هاتون باشیم.
برای شرکت در طرح عیدانــــه تبریز فایننس فرم مقابل رو تکمیل کنین تا همکارانمون کد ورود منحصر به فرد رو به شماره تلفن تون پیامک کنن.