مدیر ارشد فناوری ریپل پیشنهاد غیرمتعارفی مطرح کرد

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، خواستار پایان یافتن نبرد قانون‌گذاری میان سازمان بورس و سازمان CFTC آمریکا در حوزه ارزهای دیجیتال شده است.

با وجود عدم شفافیت در چشم‌انداز قانونی برای رمز ارزها، دیوید شوارتز مدیر ارشد فناوری در شرکت ریپل یک راه حل غیرمتعارف پیشنهاد داده است.

شوارتز در توییت روز 28 مارس پیشنهاد داد که سازمان بورس و سازمان CFTC آمریکا جهت تعیین اینکه کدام نهاد بر صنعت ارزهای دیجیتال قانون‌گذاری کنند، باید با یکدیگر مبارزه کنند. پیشنهاد شوارتز نشانگر ناامیدی روزافزون نسبت به رویکردهای قانونی بی‌ثبات و متناقض از سوی این دو نهاد است. توییت شوارتز پس از شکایت اخیر سازمان CFTC آمریکا علیه صرافی بایننس، یکی از بزرگترین صرافی‌های رمز ارزی در جهان، منتشر شد.

این سازمان در شکایت خود بیت کوین، اتریوم و لایت کوین را به عنوان کالا طبقه‌بندی کرد؛ اقدامی که نسبت به موضع سازمان بورس آمریکا مبنی بر اینکه تنها بیت کوین از طبقه‌بندی به عنوان اوراق بهادار مستثنی است، تفاوت فاحشی دارد. اختلافات این دو سازمان سوالاتی را پیرامون وضعیت قانونی بقیه‌ی ارزهای دیجیتال در خارج از این طبقه‌بندی ایجاد کرده است.

گری گنسلر، رییس سازمان بورس آمریکا اخیرا اشاره کرد که اتریوم و بقیه‌ی توکن‌های گواه سهام باید به عنوان اوراق بهادار طبقه‌بندی شوند. این صحبت با دیدگاه راستین بهنام، رییس سازمان CFTC مغایرت دارد و بر ناهماهنگی قانونی در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال تاکید می‌کند. ریپل با رشدی 3.4 درصدی در شبانه روز گذشته در سطح قیمت 0.48 دلار قرار دارد.

برای مشاهده اخبار بروز بازارهای مالی می توانید به وب سایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس