پلتفرم سوشیال ترید اختصاصی اوپوفایننس جایگزین فیبودا خواهد شد

سوشیال ترید

اخیرا خبرهایی مبنی بر پلتفرم سوشیال ترید اختصاصی اوپوفایننس که قرار است جایگزین فیبودا شود شنیده می شود. این بروکر در اطلاع رسانی های اخیر خود بیان کرده که به زودی قصد رونمایی از پلتفرم اختصاصی خود در سوشیال ترید دارد و این پلتفرم جایگزین فیبودا خواهد بود.

بروکر اوپوفایننس اینگونه اذهان داشته است، Opo Social Trade به شما این امکان را می دهد که به طور مستقیم از پنل کاربری خود به سیگنال های اختصاصی سوشیتال ترید  دسترسی داشته باشید. این بدان معناست که از این پس نیازی به استفاده از پلتفرم دیگری برای کپی کردن معاملات بهترین تریدرها نیست.

شما با استفاده از Opo Social Trade می توانید مشخصات و تاریخچه معاملات تریدرها را مشاهده کنید. استراژدی و ریسک به ریوارد آن ها را ارزیابی کنید و معاملات آن ها را با چند کلیک ساده در حساب معاملاتی Opofinance خود کپی کنید.

از آنجا که تریدرها در این پلتفرم مستقیما به سرورهای Opofinance متصل هستند، معاملات آن ها بدون تاخیر در حساب معاملاتی شما کپی می شود این امر مشکلات سوشیال ترید را از بین می برد و باعث می شود تریدها سریع اجرا شوند.

Opo Social Trade شامل ویژگی های  فوق‌العاده  دیگری خواهد بود از جمله:

  • گزینه اشتراک سود برای تریدرها
  • 30 درصد اسپرد کمتر

بروکر اوپوفایننس در ادامه گفته است که از این ماه Opo Social Trade در پنل های کاربری قابل مشاهده خواهد بود.

پیشنهاد ما به شما برای استفاده از بروکر دربازار فارکس، بروکر معتبر و امن اوپوفایننس است جهت آشنایی بیشتر با این بروکر و آگاهی از مزایا و شرایط ثبت نام در آن به مقاله آشنایی با کارگزاری اوپو فایننس ، آموزش گام به گام ثبت نام در آن، را مطالعه کنید و در آن ثبت نام کرده و IB  ما شوید و ازمزایای IB بودن در تبریزفایننس استفاده بکنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس