طی 24 ساعت بیش از 14 میلیون شیبا سوزانده شد

پس از راه‌اندازی شبکه Puppynet در روز 11 مارس، مقدار کوین‌های شیبا سوزانده شده به شکل روزانه و هفتگی به سرعت رشد یافت. از آن زمان تاکنون تقریبا هرروزه صدها میلیون SHIB سوزانده شده‌اند. این بار تعداد کمتری از شیبا سوزانده شدند، کمتر از 20 میلیون SHIB به کیف پول‌های غیرفعال ارسال شدند. در عین حال این دارایی رشد پایداری در طی هفته گذشته به نمایش گذاشته است.

توییت اخیر منتشر شده توسط حساب ردیاب Shibburn نشان می‌دهد که طی 24 ساعت گذشته مجموع تعداد میم کوین‌های حذف شده از چرخه‌ی عرضه طی چهار تراکنش به بیش از 14 میلیون شیبا می‌رسد. در طی هفت روز گذشته نزدیک به 280 میلیون میم کوین به کیف پول‌های غیرفعال ارسال شده و به طور دائمی در آنجا بدون امکان برداشت یا استفاده، حبس شدند. بر اساس داده‌های Shibburn، در مجموع در ماه مارس حدود 7 میلیارد شیبا از چرخه حذف شدند. بنا به داده‌های CoinGecko، در طول 24 ساعت گذشته شیبا نزدیک به 6 درصد رشد را تجربه کرده است و در طول هفته نیز شاهد نزدیک به 10 درصد افزایش قیمت بوده است. در لحظه نگارش این خبر، این میم کوین در سطح قیمت 0.000011 دلار قرار دارد.

این افزایش قیمت بر اثر رشد اخیر بزرگترین میم کوین بازار از حیث ارزش کل، دوج کوین، رخ داده است. دیروز ایلان ماسک مالک توییتر، به طور ناگهانی لوگو توییتر را از پرنده‌ی آبی‌رنگ مشهور به آواتار دوج کوین تغییر داد. این تغییر منجر به پامپ 30 درصدی DOGE طی یک ساعت شد.

برای مشاهده اخبار بروز ارز دیجیتال و فارکس سایت تبریز فایننس بهترین مرجع برای شما است.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس