ایردراپ متامسک، واقعی یا کلاهبرداری؟

پس از انتشار شایعاتی در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر عرضه ایردراپ متامسک، این کیف پول نرم افزاری هشداری را در توییتر خود منتشر کرد.
متامسک در تاریخ 28 مارس با انتشار توییتی، شایعات منتشرشده در مورد عرضه ایردراپ این شرکت را تکذیب و در مورد آن به کاربران خود هشدار داده است: این شایعات نه تنها غلط و نادرست‌اند بلکه بسیار خطرناک هم هستند. این گونه شایعات فرصتی را برای افرادسودجو و کلاهبرداران ایجاد می‌کند. در روزهای آینده با سایت‌های جعلی بیشتری که این خبر را منتشر می‌کنند روبه‌رو خواهید شد، لطفا مراقب باشید!

شایعات اخیر ممکن است به اظهار نظر جوزف لوبین، یکی از مدیران اتریوم و مؤسس شرکت کانسنسیس (ConsenSys) که در زمینه تحقیق، توسعه و پشتیبانی اکوسیستم اتریوم (ETH) فعال است، مرتبط باشد. او در کنفرانس ETHDenver 2023 که در تاریخ ۱۴ مارس برگزار شد، بیان کرد که شرکتش به صورت فعال برای تمرکززدایی متامسک کار می‌کند و از تصمیم تیم خود برای راه‌اندازی یک توکن خبر داده بود.
همچنین برای اولین‌ بار لوبین در توییتی در تاریخ 8 نوامبر 2021 به یک توکن متامسک اشاره کرد و گفت: زمان $MASK؟ گوش به زنگ باشید.
اگرچه متامسک شایعه عرضه یک ایردراپ فوری را رد کرده است، اما بسیاری از پاسخ‌هایی که از سوی اعضای جامعه دوست‌دار متامسک دریافت شده است، نشان می‌دهد که آن‌ها همچنان امیدوارند که در آینده این ایردراپ برگزار شود.
پس از انتشار شایعات مربوط به عرضه ایردراپ متامسک، فعالیت در این کیف پول تقریباً سه‌ برابر شد. بر اساس اطلاعات منتشرشده توسط DappRadar، تعداد تراکنش‌های این کیف پول در تاریخ ۲۷ مارس به ۲۱٬۴۶۰ رسیده است که در مقایسه با تراکنش‌های روزهای قبل که حدود ۸٬۰۰۰ تراکنش بوده است، رشد چشمگیری را نشان می‌دهد.

همراهان گرامی جهت مشاهده اخبار بروز ارز دیجیتال و فارکس می توانید به وب سایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس