رشد 5 درصدی لایت کوین و پیوستن به بازار صعودی

لایت کوین شاهد ارتقاهای جدیدی خواهد بود که منجر به تقویت روند صعودی فعلی قیمت آن خواهند شد. لایت کوین با وجود رشد 5.4 درصدی در شبانه روز گذشته و رسیدن به سطح قیمت 95.46 دلار به لیست رمز ارزها با رشد مطلوب در امروز اضافه شده است. بر اساس داده‌های ارائه شده توسط سایت CoinMarketCap، سطح قیمت فعلی لایت کوین نشانگر شکست سطح مقاومت 95 دلاری است.

اگرچه این ارز پیوند بسیار پررنگی با بیت کوین دارد و این پیوند در رشد آن تاثیر گذاشته است، اما این ارز دیجیتال فاندامنتال اکوسیستم بسیار تعریف‌شده‌ای را نیز به نمایش گذاشته است و این امر رشد قیمت محسوس این رمز ارز را توجیه می‌کند.

بر اساس برداشت از یکی از حساب‌های توییتر این پروتکل، یک به‌روزرسانی برجسته جدید برای Litecoin Core در جریان کار قرار دارد. ارتقاهای منظم برای پروتکل به عنوان یکی از بهترین روش‌ها جهت اطمینان دادن به کاربران نسبت به کاربرد و امنیت موجود در یک ارز دیجیتال همچون لایت کوین در نظر گرفته می‌شود.

در حالی که این ارز دیجیتال به عنوان یکی از شبکه‌های پرداختی با بیشترین سطح امنیت و قدرت در دنیای وب3 شناخته شده است، این شبکه هنوز سخت در تلاش است تا از طریق ارتقاهای پیشنهادی جدید سطح کاربرد سیستم‌های خود را افزایش دهد.

از ابتدای سال تاکنون لایت کوین روند قیمتی نسبتا پایداری را پیش گرفته است. این رمز ارز از سوی سازمان CFTC آمریکا به عنوان یک کالا نامیده شد، اقدامی که به اعتماد سرمایه‌گذاران به این رمز ارز به طور کلی کمک محسوسی کرد.

جهت مشاهده اخبار بروز ارز دیجیتال و فارکس می توانید به وب سایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس