شناخت بهترین ارزهای پامپی

بازار ارزهای دیجیتال یک بازارمالی نوپاست، این بازار به علت نوسانات بالا می تواند حتی شما را در عرض چند ساعت ثروتمند کرده و بالعکس در عرض چند ساعت نیز تمام پولتان را از چنگتان درآورد. به یاد داشته باشید که ورود به بازارهای سرمایه قمار نبوده و حتما باید با آموزش های کاربردی و مفید در این مسیر قدم بگذارید اما تفاوت بزرگ این بازار نیز همین است، شناخت بهترین ارزهای پامپی می تواند همان مسیری باشد که شما می توانید با کمترین زمان ممکن به بهترین نتیجه ممکن برسید، تا انتهای این مقاله همراه تبریز فایننس باشید.

بازار ارزهای دیجیتال

آشنایی با بهترین ارزهای پامپی

همه چیز از خالق بیت کوین شروع شد، ساتوشی ناکاموتو فردیست که شروع این انقلاب را پایه ریزی کرد. از سال 2013 که بیت کوین به ارزشی بالغ بر 1000 دلار رسید، افراد زیادی خواهان ورود به این بازار بودند چرا که اوایل بیت کوین ارزشی زیر 1 دلار داشته و فردی اگر روی قیمت 1 دلار هزار عدد بیت کوین میخرید در همان سال 2013، سرمایه ای به ارزش 1 میلیون دلار در اختیار داشت. همین فکر و خیال باعث می شود که تریدر به این فکر باشد که سایر ارزهای دیجیتال دیگر چطور؟

آیا در بازار کریپتوکارنسی (cryptocurrency) باز هم می توان رمز ارزهایی با ارزش های پایین بدست آورد و در ارزش های بالا فروخت؟ در جواب به این سوال باید بگوییم که بله همچین شرایطی نیز همچنان پابرجاست، در این بازار همچنان امکان دارد که شما در 30 روز بیش از 3000 درصد سود کسب کنید، ارز دیجیتال UNFI نیز در 26 روز بالغ بر 3000 درصد رشد داشت، یعنی اگر شما تنها 100 دلار بر روی این ارز سرمایه گذاری می کردید، در عرض کمتر از یک ماه سرمایه شما به 3100 دلار افزایش پیدا می کرد. برای موفق شدن در این تشخیص ها نیاز به مباحث تحلیلی دارید، آموزش ارز دیجیتال یکی از مهم ترین کارهایست که باید برای موفقیت در این بازار برای آن وقت بگذارید.

تشخیص پامپ و دامپ ها

چگونگی تشخیص پامپ دامپ

زمانی که یک رمز ارز در صرافی بزرگی لیست می شود می توان انتظار حرکت های شارپی در این رمز ارز داشت، چرا که وجود تقاضا همواره باعث افزایش قیمت خواهد شد لذا می توان اصلی ترین عامل اصلی کوین ها و توکن های ناشناخته را این دانست، چرا که صرافی های بزرگ با سرمایه گذاری بر روی این رمز ارزها به افراد دیگر احساس اطمینان را می دهند و سایر معامله گران از همین رو می توانند روی آن ها سرمایه گذاری کنند. نکته دیگری وجود دارد و این است که زمانی صرافی بزرگی توکن و کوینی را لیست می کند، نشان از باارزش بودن آن است و می توان درصد احتمالی شت کوین بودن آن را کم دانست.

 

با بهترین استاد ارز دیجیتال و با بهترین آکادمی وارد بازارای مالی شده و سود دلاری داشته باشید، آکادمی تبریز فایننس به شما در این راه کمک می کند.

استفاده از وب سایت CryptocurrencyAlerting

همان طور که گفتیم یکی از روش های شکار بهترین ارزهای پامپی قبل از پامپ شدن، باخبر شدن از لیست شدن ارزها درون صرافی هاست. یکی از وب سایت هایی که می تواند به شما در این امر کمک شایانی بکند وب سایت CryptocurrencyAlerting است. این سایت یک پلتفرم هشدار انعطاف پذیر است که بر نظارت بر فضای بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال متمرکز بوده و استفاده از این وب سایت می تواند به شما جهت مثبت بودن برآیند کمک بزرگی بکند، همچنین این سایت علاوه بر قیمت های بازار، فهرست های مبادلات، حجم معاملات، تراکنش های کیف پول را دنبال می کند.

کاربران سایت CryptocurrencyAlerting هشدارهای بسیار قابل تنظیمی را دریافت می کنند که به طور فعال 24 ساعته، نظارت می شوند. بهتر است بدانید که یک ثانیه هم در مورد یک سرویس هشدار مهم است. به همین دلیل این سایت در هفت روز هفته به صورت 24 ساعته داده ها را جمع آوری می کند که این کار نیز بستگی به صرافی ها و API متفاوت خواهد بود. این سایت به طور معمول می تواند داده های بازار کریپتوکارنسی را در عرضه 15 تا 25 ثانیه جمع آوری کرده و نسبت به هشدار سریع عمل کند. به عبارتی وقتی یک هشدار جدید ایجاد می شود، ممکن است سایت CryptocurrencyAlerting یک دقیقه طول بکشد تا بر آن مورد هشدار نظارت بکند.

کاربران این سایت می توانند بعد از ثبت نام در این سایت، از طریق ایمیل و یا اکانت تلگرام خودشان از هشدارهای لیست شدن ارزهای دیجیتال در صرافی ها مطلع بشوند. این هشدارها را کاربران ایجاد می کنند و تعداد هشدارهایی که کاربر می تواند ایجاد کند به طرح عضویت وی در سایت بستگی دارد. البته توجه داشته باشید که هر ارزی که در صرافی لیست می شود، قطعا باعث پامپ شدن قیمت آن نخواهد شد و احتمال دارد اصلا قیمتش تغییری نکند و باعث شود با نوسان موجود در قیمت آن رمز ارز باعث نابودی سرمایه شما شود لذا مدیریت سرمایه در این استراتژی حرف اول را می زند؛ اما اصلی ترین روش برای فهمیدن بهترین ارزهای پامپی همین است.

ورود به وب سایت CryptocurrencyAlerting برای شناخت بهترین ارزهای پامپی

ورود به وب سایت CryptocurrencyAlerting برای شناخت بهترین ارزهای پامپی

پس از ورود به وب سایت CryptocurrencyAlerting در قسمت سمت چپ بالای سایت، اولین گزینه در منو گزینه Price Alert را مشاهده می کنید، در اینجا باید گزینه Price Alert را انتخاب کنید. با زدن روی این گزینه، صفحه ای جدید برای شما باز می شود.

Price Alert

بعد از اینکه روی گزینه Price Alert کلیک کردید، صفحه جدیدی مثل تصویر بالا برای شما نشان داده می شود که یک سری اطلاعات دارد که می تواند در قالب ایمیل و در قالب نوتیفیکشن یا هر قالبی که شما انتخاب می کنید به شما هشدار بدهد؛ برای مثال می توانید انتخاب کنید که قیمت بیت کوین را در هر نیم ساعت یک بار در قالب ایمیل اطلاع رسانی کند.

مزیتی که این قسمت از سایت دارد این است که مثلا اگر پادشاه کریپتوکارنسی در مقاوت 20,000 دلار باشد، تعیین کنید که هر موقع مقاومت 20,000 دلار شکسته شد، برای شما ایمیل ارسال کند تا شما نسبت به استراتژی وارد معامله شوید. همچنین می توانید در این قسمت از سایت انتخاب کنید که ارز بیت کوین یا سایر ارزهای دیگر نسبت به یک بازه زمانی بالای 5 درصد رشد کرد، به وسیله ایمیل اطلاع رسانی کند؛ لازم به ذکر است که می توانید برای روند نزولی نیز این قابلیت ها را داشته باشید.

Valume

شناخت بهترین ارزهای پامپی

امکان دیگری که این سایت در اختیار کاربرانش قرار می دهد این است که می توانند از طریق این سایت از حجم معاملات ارزهای دیجیتال مختلف نیز باخبر بشوند. برای اینکه شما نیز از تغییرات حجم معاملات ارزها خبردار بشوید، می توانید با زدن روی گزینه Valume، وارد صفحه ای مثل تصویر بالا بشوید. در این مثال بیت کوین را انتخاب کرده ایم. مثلا اگر حجم معاملات بیت کوین در صرافی کوین بیس 2 برابر شد، اطلاع رسانی کند. همان طور که می دانید حجم معامالات برای ارزهای دیجیتال خیلی مهم است چرا که هر زمان حجم معامالات افزایش پیدا می کند یعنی در حال رخ داد اتفاقاتی جدید است و ما باید باخبر باشیم، این اطلاعات می تواند بر روی نحوه ترید تاثیرگذار باشد.

مارکت کپ

تشخیص بهترین ارزهای پامپی

می توانید مارکت کپ ارزهای دیجیتال را جهت تشخیص بهترین ارزهای پامپی با ورود به این بخش مشاهده کنید. وقتی روی گزینه MarketCap کلیک می کنید، صفحه ای مثل تصویر بالا برای شما باز می شود. برای مثال در اینجا انتخاب کرده ایم که هر زمان مارکت کپ بیت کوین به 800 میلیارد دلار رسید اطلاع رسانی کند. به این ترتیب شما نیز می توانید در این قسمت انتخاب کنید که مارکت کپ ارز مورد نظرتان به مقداری مشخص رسید به شما اطلاع بدهد.

Listing

روش های شناخت بهترین ارزهای پامپی

یکی از گزینه های مهم این وب سایت Coin Listing Alert است که پس از کلیک بر روی آن تصویری همچون تصویر بالا برای شما باز می شود، در این قسمت می توانید تعیین کنید که هر ارزی در صرافی بایننس، کوین بیس، گتایو و… لیست شد برای شما در قالب های مختلف اطلاع رسانی کند؛ برای مثال می توانید تعیین کنید که اگر ارز بیبی دوج در صرافی بایننس لیست شد 24 ساعت قبل از لیست شدن در صرافی اطلاع رسانی کند؛ لیست شدن رمز ارزها در صرافی های معتبر می تواند باعث افزایش تقاضا و تشخیص بهترین ارزهای پامپی شود.

نتیجه گیری:

یکی از راه های کسب سود سریع، سودهای پامپی است، بهترین ارزهای پامپی نیز می تواند هنگامی که در یک صرافی معتبر لیست می شود برای شما پر اهمیت باشد؛ لازم به ذکر است شما می توانید جریان های ورودی و خروجی پول به رمزارزها را بررسی کنید، این مانیتور کردن را می توانید به کمک وب سایت Cryptometer انجام بدهید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

2 دیدگاه در “شناخت بهترین ارزهای پامپی”

  1. شفازاده بهمن 23, 1401

    مرسی از مطلب خوبتون

  2. رعنا زلفی بهمن 23, 1401

    ارزهای پامپی چه مزایایی دارند؟

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس