کاپو تحلیلگر مشهور توییتری ارزهای دیجیتال به خریداران بیت کوین هشدار داد

بیت کوین


کاپو (Capo)، تحلیلگر و تریدر ارزهای دیجیتال مشهور در توییتر خود گفته، معامله‌گران بیت کوین باید احتیاط کنند، زیرا بیت کوین(یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز، بدون بانک مرکزی یا مدیریت واحد است که می‌تواند بدون نیاز به واسطه، از طریق شبکه بیت‌کوین به صورتِ همتا به همتا ارسال شود. تراکنش‌ها توسط یک شبکه به صورت رمزنگاری‌شده تأیید می‌شود و در یک دفتر کل توزیع‌شده عمومی به نام بلاک‌چین ثبت و ضبط می‌شوند. این رمزارز در سال ۲۰۰۸ توسط شخص یا گروهی ناشناس با نام ساتوشی ناکاموتو اختراع شد. استفاده از این ارز در سال ۲۰۰۹ پس از انتشار نرم‌افزار متن‌باز آن آغاز شد،کلمه بیت کوین در یک اوراق سفید منتشر شده در ۳۱ اکتبر ۲۰۰۸ تعریف شد. که ترکیبی از بیت و سکه است. هیچ استاندارد واحدی برای نوشتن این کلمه وجود ندارد. برخی منابع از بیت کوین (Bitcoin) با حروف بزرگ برای اشاره به فناوری و شبکه رایانه‌ای و(bitcoin) با حروف کوچک برای واحد حساب استفاده می‌کنند. روزنامه وال‌استریت جورنال, و فرهنگ انگلیسی آکسفورد از نوشتن با حروف کوچک در همه موارد حمایت می‌کنند. برای مطالعه بیشتر می توانید به این لینک مراجعه کنید.) در حال به دام انداختن هر چه بیشتر سرمایه‌گذاران با دیدگاه صعودی است. به گفته کاپو پس از آخرین صعود بیت کوین به بالای ۲۱ هزار دلار، ارز دیجیتال برتر بازار حالا به منطقه قیمتی رسیده است که سرمایه‌گذاران باهوش احتمالاً با فروش این دارایی، سرمایه‌گذاری خود را به سود تبدیل خواهند کرد و بهای آن را برای بار دیگر به کف قیمتی خود در سال ۲۰۲۲ می‌رسانند.

 

اگر می خواهید از بروزترین اخبار دنیای ارز دیجیتال و فارکس مطلع شوید به سایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آمد بهار جان ها


تبریز فایننسی های عزیز و گرامیــ
عیدتون مبارک صد سال به این سال ها

به رسم هر سال تبریزفایننس عیدی داره اونم چه عیدی
شروع سال بهترین زمان برای یادگیریه و ما هم به همین بهونه چنتا دوره برا اونایی که هیچ آشنایی و پیش زمینه ای به این حوزه ندارن آماده کردیم امسال سعی کردیم با سه دوره متفاوت و البته مهم در حوزه بازار های مالی مهمون خونه هاتون باشیم.
برای شرکت در طرح عیدانــــه تبریز فایننس فرم مقابل رو تکمیل کنین تا همکارانمون کد ورود منحصر به فرد رو به شماره تلفن تون پیامک کنن.