طرح حمایتی رایگان آکادمی تبریز فایننس

سال هاست وقتی که از اقتصاد ایران صحبت می کنیم، ناخودآگاه مسئله تورم و بالا رفتن قیمت ها در ذهن همه ما شکل می گیرد. در سال های اخیر، به دلیل تحریم های اقتصادی، کسری بودجه و رشد نقدینگی، اقتصاد ایران همواره با تورم های سنگین همراه بوده است و بسیاری از افراد بخش عمده ای از قدرت خرید خود را از دست داده اند. در واقع در دوران تورم، ثروت ریالی افرادی که دارایی زیادی دارند، بیشتر می شود و آن دسته از مردم نیز که دارایی ندارند، در این دوران فقط نظاره گر هستند و بالا رفتن سطح قیمت ها، زندگی آن ها را با اخلال مواجه می کند. اما سوالی که پیش می آید این است که چگونه می توان از تورم موجود در جامعه به نفع خود استفاده کرد؟ آکادمی تبریز فایننس در جهت انجام مسئولیت اجتماعی خود در قبال مردم عزیز ایران در شرایط فعلی اقتصادی کشور تصمیم به ارائه طرح حمایتی رایگان در جهت آموزش بازار های مالی و چگونگی ورود به این بازار ها و کسب درآمدی دلاری از این بازارها را کرده است، برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد این طرح حمایتی تا اخر مقاله همراه تبریز فایننس باشید. 

طرح حمایتی شماره یک تبریز فایننس

طرح حمایتی شماره یک آکادمی تبریز فایننس

سبک تحلیلی RTM

آکادمی تبریز فایننس در تصمیم ارائه طرح حمایتی خود، طرحی برای افرادی که اطلاعات و سررشته ای از بازار های مالی داشته و کسانی که در بازار های مالی به صورت حرفه ای ترید می کنند و قصد دارند با سبک جدیدی آشنا شده و از این طریق بتوانید سود بیشتری از بازار کسب کنند. 

این طرح شامل سبک تحلیلی RTM به صورت رایگان است که در اختیار عزیرانی که شرایط گفته شده را دارند و بعد از مشاوره تلفنی با تیم پشتبانی آکادمی تبریز فایننس در اختیارشان قرار می گیرد. حال برای اطلاع بیشتر از این طرح توضیحات مختصری از سبک تحلیلی RTM در اختیار شما قرار می دهیم.

سبک تحلیلی RTM

RTM مخفف کلمه READ THE MARKET به معنی خوانش بازار است و توسط شخصی به نام ایف میانت (IF MYANTE) از حدود سال 2010 ابداع و کشف شده است و دارای سه رکن اساسی رفتار قیمت رالی ، دراپ و بیس می باشد که با ترکیب این سه رکن اساسی رفتار قیمت به ساختار های دست پیدا خواهیم کرد.این روش براساس حجم معاملات کار می کند. RTM به جریان سفارشات ارتباط دارد . جریان سفارشات (Order flow) به این معنی می باشد که مسیر حرکت قیمت را ، وجود یا عدم وجود سفارش روی چارت مشخص میکند . که روی بازار کریپتو کارنسی و هر بازار دیگری کاربرد دارد . و هر نقطه ای که قیمت یک واکنش اساسی نشان داده است ، نشان دهنده نقاط پر سفارشی بودند که توانستند قیمت را برگردانند و …. در حالت کلی استراتژی RTM به بررسی جریانات سفارشات برای مشخص کردن اینکه سفارشات در چه مقیاس و تایم فریمی وجود دارد.

علت نیاز به سبک تحلیلی RTM

 • با روش تحلیلی RTM و ریسک به ریوارد های مناسب ، جوابگوی ضرر هایی می باشد که در ترید های مختلف متحمل شده اید .
 • سبک معاملاتی RTM به ما نقاط مهم خرید و فروش و بهترین نقطه برای ورود به بازار و خروج از بازار را نشان می دهد و دلیل جبران ضرر های قبلی در بازار های مختلف و ورود به معامله با این روش می باشد.

سرفصل های سبک تحلیلی RTM

این طرح در 5 جلسه فیلم آموزشی درمورد سبک تحلیلی RTM است و هر ویدیو با فصل هایی درمورد این سبک بوده. فصل های سبک تحلیلی RTM در هر ویدیو:

 • ویدیو جلسه اول: RTM چیست؟
 • ویدیو جلسه دوم:(RBR، DBD، RBD، MPL،ftc،dp، Swapell، origin)
 • ویدیو جلسه سوم:(انتقالات سفارش، New ftr، تکمیل سیمتری، بهینه کردن، دهانه، ادغام ها، RTP)
 • ویدیو جلسه چهارم:(fo، eng، fot، paz،سه باکس)
 • ویدیو جلسه پنجم:(MPLR، پراکندگی عادت بازار، نقشه راه، استراتژی معاملاتی)

طرح حمایتی شماره دو تبریز فایننس

طرح حمایتی شماره دو تبریز فایننس

دوره آشنایی ورود به بازارهای مالی

  طرح دوم حمایتی آکادمی تبریز فایننس، طرحی برای افرادی که هیچ گونه اطلاعات و فعالیتی در زمینه بازار های مالی ندارند و افراد مبتدی و علاقمند به فعالیت در این بازار ها هستند و می خواهند اطلاعاتی به دست آوررده و در این زمینه آموزش ببینند ارائه می شود. 

علت نیاز به آشنایی ورود به بازارهای مالی

 • در این طرح هدف ما آشنایی شما با بازارهای مالی و نحوه ورود به معاملات و کار باپلتفرم های معاملاتی و همچنین مدیریت سرمایه خود و نحوه سود از این بازار بوده است.

سرفصل های سبک تحلیلی RTM

این طرح در 5 جلسه فیلم آموزشی درمورد آشنایی و ورود به بازارهای مالی است و هر ویدیو با فصل هایی درمورد این دوره بوده. فصل های آشنایی با بازارهای مالی در هر ویدیو:

 • ویدیو جلسه اول: تشخیص مسیر مناسب برای ورود به بازارهای مالی
 • ویدیو جلسه دوم:آشنایی با بازار ارز دیجیتال و فارکس و انواع روش های معاملاتی در این بازار 
 • ویدیو جلسه سوم:آموزش معاملات در بازار ارز دیجیتال در صرافی کوکوین
 • ویدیو جلسه چهارم:آموزش معاملات در بازار فارکس و آموزش پلتفرم های معاملاتی
 • ویدیو جلسه پنجم:روانشناسی و مدیریت بازار

شرایط ثبت نام در طرح حمایتی آکادمی تبریز فایننس

شرایط ثبت نام در طرح حمایتی آکادمی تبریز فایننس

شرایط ثبت نام در طرح حمایتی

شرایط ثبت نام در این طرح حمایتی بسته با نیازتان: فقط کافی است با تیم پشتیبانی آکادمی تبریز فایننس ارتباط برقرار کرده و لینک ثبت نام در بروکر اوپوفایننس را دریافت کرده و در این بروکر ثبت نام کنید. توجه داشته باشید که نحوه ثبت نام در بروکر اوپوفایننس توسط تیم پشتیبانی برای شمار ارسال می شود و تا آخر مراحل ثبت نام در کنار شما خواهند بود تا ثبت نام خود را با موفقیت و بدون هیچ گونه مشکلی انجام دهید.

راه های ارتباط با تیم پشتیبانی آکادمی تبریز فایننس

راه های ارتباط با تیم پشتیبانی آکادمی تبریز فایننس

شرایط ثبت نام

برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر درمورد طرح حمایتی آکادمی تبریز فایننس می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

 • ارتباط از طریق اینستاگرام آکادمی تبریز فایننس، برای مشاهده پیج اینستاگرام روی لینک بزنید.
 • ارتباط از طریق شماره تلفن جهت ارتباط با آکادمی تبریز فایننس 09390263232

امکانات ویژه طرح حمایتی آکادمی تبریز فایننس

امکانات ویژه طرح حمایتی آکادمی تبریز فایننس

امکانات ویژه طرح حمایتی

در کنار طرح حمایتی آکادمی تبریر فایننس امکانات ویزه ی دیگری برای افرادی که از این طرح استفاده می کنند در نظر گرفته ایم:

 • کانال های تحلیلی فارکس و کریپتو به صرت رایگان
 • دوره متاورس و NFT به صورت رایگان

کلام آخر

امید است که در این روزهای سخت با طرح حمایتی آکادمی تبریز فایننس توانسته باشیم گامی هرچند کوچیک در جهت بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم عزیزمان داشته باشیم.

‫0/5 ‫(0 نظر)

1 دیدگاه در “طرح حمایتی رایگان آکادمی تبریز فایننس”

 1. خدا خیرتون بده طرحتون واقعا به درد بخور بود من قصد دارم تو دوره ار تی امتون هم ثبت نام کنم

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس