لیست شدن فلوکی در بزرگترین صرافی برزیل

طبق اعلامیه‌ی انتشار شده توسط  فلوکی در روز جمعه، رقیب شیبا در بزرگترین و برجسته‌ترین صرافی رمز ارزی در برزیل یعنی Mercado Bitcoin لیست شد. حساب رسمی FLOKI این اقدام را جشن گرفت و به جامعه کاربری بیش از 3.8 میلیون نفری پلتفرم مذکور اشاره کرد. این امر بر پذیرش ادامه‌دار این میم کوین و رشد گسترده‌ی بازار میم کوین‌ها تاکید دارد.

فلوکی یک رمز ارز الهام گرفته از دوج کوین و رقیب آن شیبا است. این میم کوین توسط اعضای جامعه شیبا ایجاد شد و به نام سگ ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت‌های SpaceX و تسلا نامیده شده است.

علاوه بر آن، این صرافی پپه، میم کوینی که بر اساس قورباغه‌ی مشهور در فرهنگ اینترنتی ساخته شده است را لیست کرد. این کوین عملکرد قیمتی چشم‌گیری را بر اثر هیجانات فراوان پیرامون آن تجربه کرده است، اما از زمان لیست شدن PEPE تاکنون 65 درصد افت قیمت را تجربه کرده است. Mercado Bitcoin پپه را به عنوان شتاب‌دهنده‌ای برجسته برای مقطع فعلی فصل میم کوین‌ها لیست کرد. این موضوع بر رشد محسوس آن در طی دو ماه گذشته تاکید دارد.
اضافه شدن این میم کوین‌ها به پلتفرم Mercado Bitcoin نمایانگر پذیرش روبه‌رشد و گسترده‌ی این توکن‌ها در جامعه است. با وجود بیش از 3.8 میلیون کاربر برای پلتفرم Mercado Bitcoin، لیست شدن در این صرافی به کوین‌ها کمک می‌کند تا بیشتر دیده شده و در نتیجه حجم معاملات و افزایش قیمت بیشتری را تجربه کنند.

 جهت مشاهده اخبار بروز ارزهای دیجیتال و فارکس می توانید به وبسایت تبریز فایننس مراجعه نمایید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس