پیوند دوج کوین با بیت کوین شکسته شد

دوج کوین فارغ از تاثیر عوامل خارجی همچون ایلان ماسک، روند صعودی خود را تشکیل داده است. دوج کوین عملکرد مطلوبی را به نمایش گذاشته است. طی 24 ساعت گذشته این میم کوین بیش از 1 درصد رشد را تجربه کرده و در طول 7 روز اخیر شاهد بیش از 8 درصد افزایش قیمت بوده است. با وجود این عملکرد، امکان شکست مقاومت در سطح 0.1 دلار برای دوج کوین تقویت شده است.

یکی از فاکتورهای اصلی که عملکرد قیمتی فعلی این ارز دیجیتال را برجسته ساخته است، قطع پیوند آن با بیت کوین است. در حالی که دوج کوین در مقیاس روزانه و هفتگی رشد را تجربه کرده است، قیمت طلای دیجیتال در مقیاس روزانه نزولی بوده و این رمز ارز شاهد فشار فروش ملایمی بوده است.

با این حال، نمی‌توان به راحتی گفت که آیا این رشد قیمت برای این ارز که منجر به قطع پیوند شده، موقت است یا دائمی خواهد بود. بزرگترین میم کوین بازار به عنوان یکی از ارزهای دیجیتال با بیشترین نوسانات، یکی از شگفت‌انگیزترین روندهای صعودی در صنعت از ابتدای سال تاکنون را به نمایش گذاشته است. به طور کلی، طی چند روز گذشته دوج کوین تحت تاثیر عوامل خارجی همچون ایلان ماسک واقع نشده است. این امر که این رمز ارز بدون توییت‌های معمول از سوی ماسک توانست رشد کند، نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران این میم کوین به آینده‌ی این دارایی و کاربرد آن در دنیای واقعی باور دارند.

همراهان گرامی جهت مشاهده اخبار بروز بازارهای مالی می توانید به وب سایت تبریز فایننس مراجعه فرمایید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس