آدرس‌های سپرده‌ی فعلی لونا کلاسیک در بایننس منقضی می‌شوند

آدرس‌های سپرده و مموهای فعلی در شبکه‌های منتخب، منقضی خواهند شد. صرافی رمز ارزی برجسته‌ی بایننس اعلام کرد که آدرس‌های سپرده‌ی فعلی که شامل آدرس لونا کلاسیک نیز می‌شوند، را غیرفعال می‌کند.

بایننس طی یک پست رسمی گفت که جهت فراهم آوردن بازدهی و امنیت دارایی بهتر برای کاربران خود، در حال ارتقا زیرساخت کیف پول خود بوده است. به همین دلیل، طی چند مرحله در حال غیرفعال کردن آدرس‌های سپرده و مموهای موجود در زیرساخت قدیمی است.

بنا به این موضوع، آدرس‌های سپرده و مموهای فعلی بر روی شبکه‌های منتخب غیرفعال خواهند شد و کاربران باید آدرس سپرده‌ی جدیدی پیدا کنند. بایننس در یک جدول لیست آدرس‌های شبکه که برای انتقال در سه‌ماهه دوم سال 2023 زمان‌بندی شده‌اند را اعلام کرد.

شبکه لونا کلاسیک در میان شبکه‌هایی بود که از آدرس سپرده‌ی مشابه استفاده می‌کنند و بنابراین آدرس آن منقضی خواهد شد. همچنین، یک ممو جدید مورد نیاز خواهد بود. علاوه بر آن، چندین شبکه‌ی دیگر از جمله AMB، آواکس، اتریوم، فانتوم و… نیز در این لیست اعلام شدند و منقضی خواهند شد.

بایننس گفت که طی چند مرحله، ایمیل‌هایی را به کاربران تحت تاثیر این اتفاق ارسال خواهد کرد. این پلتفرم از کاربران خواست تا پس از دریافت این ایمیل، آدرس و ممو جدیدی تنظیم کنند.

سال گذشته، صرافی بایننس از تغییرات در سوزاندن کارمزد معاملات لونا کلاسیک جهت ادامه دادن به کاهش ذخایر LUNC و ماندن در مسیر رسیدن به هدف مورد انتظار جامعه، رونمایی کرد.

همراهان گرامی جهت مشاهده اخبار بروز ارزهای دیجیتال و فارکس می توانید به وب سایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس