رمزارزهایی که از ChatGPT و هوش مصنوعی استفاده می‌کنند!

تیم سولانا لبز (Solana Labs) یک افزونه برای ChatGPT معرفی کرده که به کاربران این چت بات اجازه می‌دهد تا با شبکه بلاکچین سولانا تعامل داشته باشند. طبق گزارش‌ها، کاربران می‌توانند از این افزونه برای بررسی موجودی کیف پول، انتقال توکن‌ها و خرید توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) از داخل کاربران می‌توانند از این افزونه برای دریافت فهرستی از NFTهای متعلق به یک آدرس خاص در شبکه سولانا، ارسال تراکنش سولانا به آدرس دیگر و خرید NFT کمک بگیرند. جزئیات فنی در GitHub نیز نشان می‌دهند که این افزونه می‌تواند اطلاعات مربوط به موجودی حساب، دارایی‌های نگهداری شده، تراکنش‌ها، امضاها، مجموعه‌های NFT و موارد دیگر را بازیابی کند. تیم سولانا هنوز اعلام نکرده که این افزونه چه زمانی برای استفاده عمومی راه‌اندازی خواهد شد، اما گفته که توسعه‌دهندگان می‌توانند افزونه‌های خود را با استفاده از کد این پروژه ایجاد کنند.
اخبار مربوط به افزونه ChatGPT سولانا در حالی منتشر می‌شود که تیم بایننس نیز در ۲۴ آوریل یک ربات چت مبتنی بر این ابزار را با نام Sensei راه‌اندازی کرد. این چت بات برای کمک به کاربران این صرافی برای دسترسی به اطلاعات موجود در آکادمی آموزشی بایننس ایجاد شده است. همان روز، شرکت ویزا هم از برنامه‌های خود برای استخدام یک توسعه‌دهنده بلاکچین متمرکز بر هوش مصنوعی خبر داده بود.
خارج از صنعت بلاکچین نیز، شرکت‌هایی همچون Marvel Studios و Epic Games به پتانسیل‌های فناوری هوش مصنوعی در صنعت سرگرمی اشاره کرده‌اند.

برای مشاهده اخبار بروز ارزهای دیجیتال و فارکس می توانید به وب سایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس