دوره جامع 0 تا 100 بورس اوراق بهادار

چرا دوره جامع بورس تبریز فایننس جزو بهترین دوره های موجود می باشد؟

سرفصل های دوره جامع بورس اوراق بهادار

 1. تحلیل تکنیکال
 2. تحلیل فاندامنتال
 3. الگو ها و اندیکاتور ها
 4. تابلو خوانی
 5. روانشناسی ترید
 6. مدیریت سرمایه
 7. جلسات لایو ترید
 8. و …

سوالات متداول با پاسخ های جامع

دوره آموزش فارکس تبریز فایننس جامع و 0 تا 100 می باشد و تمام مطالبی که نیاز است تا بتوانید مستقل ترید کنید و معامله کنید آموزش داده می شود.

همه مطالب از جمله تحلیل تکنیکال ، تحلیل فاندامنتال، مدیریت سرمایه ، روانشناسی بازار آموزش داده می شود اما:

هدف و انتظارات هر شخص متفاوت است که می توان به دو دسته کلی تقسیم کرد:

 1. افرادی هستند که تریدری را می خواهند به عنوان شغل دوم داشته باشند و علاوه بر شغل اصلی از این راه هم درآمدی را بدست بیاورند. در این صورت گذراندن این دوره کافیست.
 2.  افرادی هستند که می خواهند تریدری، شغل اول و حرفه ای آنها باشد و هدف آنها مختص تحلیل و ترید حرفه ای است. در این صورت اتمام آموزش نباید برای شما کافی باشد و نسبت به زمان و تلاش خودتان و با تمرین و تکرار و بعد از مسلط شدن به آموزش بورس بهتر است دوره جامع RTM را بگذرانید.

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم این دوره آموزش از صفر و مبتدی می باشد و برای افرادی که اصلا آشنایی از این بازار ندارند و فقط اسم بورس اوراق بهادار را شنیده اند و  افرادی که اطلاعات کم و بیش از بازار های مالی دارند اما نمی توانند معامله انجام دهند، هر دو این گروه از افراد می توانند در کلاس های بورس اوراق بهاداردر تبریز فایننس شرکت کنند و بعد از اتمام دوره قادر خواهند بود مستقل تحلیل و ترید انجام دهند.

پشتیبانی آموزش بورس اوراق بهادار تبریز فایننس به صورت جدی و سریع در هر زمان از شبانه روز توسط اساتید و مشاوران این مجموعه صورت می گیرد.

اساتید در صورت نیاز برای درک مطلب، تمرینات بیشتری را از طریق واتساپ و یا گروه تشکیل شده برای کلاس پیشنهاد می دهند.

در طول دوره و پس از اتمام دوره جامع بورس اوراق بهاداردانشپذیرها می توانند برای رفع اشکال، نظر خواهی تحلیل های خود و مشاوره و …  از اساتید این مجموعه کمک بگیرند و حتی در صورت نیاز بعد از اتمام دوره کلاس های رفع اشکال بنا به درخواست دانش پذیران تشکیل می شود.

بسته به کشش دانش پذیران حداقل تعداد جلسات 15 جلسه  و هفته ای دو روز تشکیل می شود . و نهایتا 1/5 الی 2 ماهه آموزش به اتمام می رسد.

برای افرادی که می خواهند در شهر تبریز حضوری ثبت نام کنند 1/4 مبلغ به عنوان پیش ثبت نام برای رزرو و مابقی مبلغ در شروع جلسه اول دریافت می شود که می توانید به صورت یک چک 20 روزه هم پرداخت را انجام دهید.

اگر از طریق سایت به دوره ارز دیجیتال آکادمی تبریز فایننس ثبت نام کنید گزینه ای به عنوان پرداخت اقساطی وجود دارد که مبلغی برای رزرو آنلاین واریز می کنید و مابقی هزینه را در شروع جلسه اول واریز خواهید کرد.

بله دقیقا. و در جلسات آخر دوره، لایو ترید انجام می شود. به این صورت که اساتید به همراه دانش آموختگان در کلاس مجازی یا حضوری، بعضی نماد ها را با هم به صورت عملی تحلیل می کنند تا بعد از گذراندن دوره کارگاهی وارد بازار کار شوند.

آموزش بورس اوراق بهادار در تبریز فایننس هم به صورت حضوری در تبریز برگزار می شود و هم به صورت آنلاین.

در دوره آموزش بورس اوراق بهادار تبریز فایننس تمام مطالب مورد نیاز برای ترید مستقل آموزش داده می شود اما بستگی به تمرین و تلاش های شما هم دارد و خیلی از افراد در حین دوره کسب سود می کنند و برخی بعد از اتمام دوره و برخی افراد نیاز به تمرین و تکرار بیشتر دارند.

شما میتوانید بعد از اتمام دوره آموزشی خود به صورت حرفه ای و مستقل ترید کنید. آن دسته از افرادی که می خواهند کارفرمایی نداشته باشند و به صورت مستقل کسب در آمد کنند و یا شغل دومی داشته باشند، پیشنهاد می شود در دوره بورس اوراق بهادار تبریز شرکت کنند و به صورت مستقل کسب در آمد کنند.

 

به مشاوره نیاز داری؟

همین الان می توانید از طریق چت پشتیبانی و یا شماره تلفن زیر 30 دقیقه مشاوره رایگان از کارشناسان تبریز فایننس دریافت نمایید.
رایگان

مهارت هایی که کسب می کنید؟

 • تحلیل تکنیکال
 • تحلیل فاندامنتال
 • معامله در کار گزاری های مختلف
 • روانشناسی ترید
 • مدیریت سرمایه پیشرفته
15-728x1024
‫0/5 ‫(0 نظر)
10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس