ضرر 600 میلیون دلاری Coinbase در سه‌ماهه چهارم

انتظار می‌رود که صرافی رمز ارزی برجسته‌ی Coinbase با گزارش سه‌ماهه‌ی چهارم خود و فاش کردن نزدیک به 600 میلیون دلار ضرر مالی، ضربه‌ی سختی به سرمایه‌گذاران وارد کند.

این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که مدیرعامل این صرافی در نبردی سخت با قانون‌گذاران آمریکایی پیرامون امنیت حضانت رمز ارزی، استیک و استیبل کوین‌ها درگیر شده است. تکیه‌ی صرافی Coinbase بر کارمزد معاملات به پاشنه‌ی آشیل آن تبدیل شده است و این شرکت را وادار به بررسی پیرامون منابع درآمد جدید جهت عبور سالم از مشکلات قانونی کرده است.

علی‌رغم انتظار برای افزایش درآمد در سه‌ماهه‌ی اول، ممکن است این شرکت بزرگ رمز ارزی مجبور به کاهش هزینه‌ها شود؛ چرا که Coinbase انتظار دارد در سال 2022 تا حداکثر500 میلیون دلار کاهش درآمد تعدیل شده پیش از کسر مالیات را تجربه کند.

درهرصورت تا پایان ماه سپتامبر Coinbase رقم هنگفت 5 میلیارد دلار نقد و معادل آن داشته است؛ رقمی که می‌تواند شرایط آن برای دوام آوردن در طول زمستان رمز ارزی را فراهم کند.

ریزش قیمت رمز ارزها منجر به از دست رفتن بسیاری از مشتریان اصلی و معامله‌گران خرد Coinbase شده است. این اتفاقات کمترین میزان فروش از پایان سال 2020 تاکنون را رقم زده‌اند.

علاوه‌برآن، افزایش موانع و سخت‌گیری‌های قانونی منجر به افزایش احتیاط از سوی تحلیل‌گران شده است. از زمان فروپاشی صرافی FTX در ماه نوامبر، قانون‌گذاران نظارت خود بر رمز ارزها را افزایش داده‌اند. طی هفته‌های گذشته نهادهای فدرال به برنامه‌ی ممنوعیت بر شرکت‌ها، محصولات و خدمات رمز ارزی شتاب بخشیده‌اند، موضوعی که منجر به گسترش ترس و عدم اطمینان شده است. علی‌رغم مشکلات قانونی، چیس وایت، تحلیلگر موسسه Compass Point، نسبت به آینده‌ی صرافی Coinbase خوش‌بین است.

برای مشاهده اخبار جدید بازارهای مالی وب سایت تبریز فایننس بهترین مرجع است که می توانید به این وب سایت مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس