بایننس به طور کامل صرافی FTX را تصاحب می کند؟!

صرافی FTX

به گفته بایننس(یک صرافی رمزارز آنلاین است که امکان مبادله رمزارزهای متعددی را فراهم می‌آورد. در سال ۲۰۱۸ این صرافی از نظر حجم معاملات در جایگاه بزرگترین مرکز جابجایی رمزارز قرار گرفته بود. چانگ پنگ ژائو مدیر بنیانگذار (Changpeng Zhao) بایننس است. او پیش از تأسیس بایننس، شرکت فیوژن سیستم (Fusion Systems) را تأسیس کرده بود که در زمینه ارایه راه‌حل‌های مبتنی بر فناوری اطلاعات در حوزه مالی فعالیت داشت. در حال حاضر تنها مخصوص بیت کوین است و از روش پرداخت «FPPS» یا «پرداخت کامل در ازای سهم» استفاده می‌کند. در این روش پرداخت، سود حاصل از استخراج به همراه کارمزد حاصل از تایید تراکنش‌ها میان اعضا تقسیم می‌شود. در آینده، شبکه‌های مبتنی بر اثبات سهام و شبکه‌های مبتنی بر اثبات انجام کار دیگری نیز به این استخراج اضافه خواهد شد. برای اطلاع بیشتر می توانید به این لینک مراجعه کنید.) برای محافظت از کاربران خود در برابر بحران نقدینگی، توافق‌نامه‌ای غیر‌الزام‌آور را برای خرید صرافی FTX امضا کرده . مدیر عامل بایننس چانگ پنگ ژائو، اذهان داشته این صرافی وضعیت FTX(برای اطلاع از اخبار کامل ورشکستگی این صرافی می توانید به سایت تبریز فایننس مراجعه کرده و از زبانه اخبار دنبال کنید.) را لحظه‌ به‌ لحظه زیر نظر دارد و به صلاحدید خود می‌تواند از توافق کناره‌گیری کند. مدیرعامل FTX سم بنکمن فرید، نیز این معامله را تأیید کرده و گفته است که در انتظار انجام بررسی های لازم می ماند.

 

اگر می خواهید از بروزترین اخبار دنیای ارز دیجیتال و فارکس مطلع شوید به سایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آمد بهار جان ها


تبریز فایننسی های عزیز و گرامیــ
عیدتون مبارک صد سال به این سال ها

به رسم هر سال تبریزفایننس عیدی داره اونم چه عیدی
شروع سال بهترین زمان برای یادگیریه و ما هم به همین بهونه چنتا دوره برا اونایی که هیچ آشنایی و پیش زمینه ای به این حوزه ندارن آماده کردیم امسال سعی کردیم با سه دوره متفاوت و البته مهم در حوزه بازار های مالی مهمون خونه هاتون باشیم.
برای شرکت در طرح عیدانــــه تبریز فایننس فرم مقابل رو تکمیل کنین تا همکارانمون کد ورود منحصر به فرد رو به شماره تلفن تون پیامک کنن.