باگ حسابداری بایننس، تخصیص نادرست 20 میلیون دلار توکن HNTهلیوم به حساب کاربران

صرافی بایننس ۲۰ میلیون دلار توکن HNT هلیوم را به اشتباه به حساب بعضی از کاربران خود واریز کرد. در حال حاضر بایننس این باگ را برطرف کرده و در تلاش برای پیدا کردن باگی که منجر به این مشکل شده بود است.

صرافی بایننس در ۱۶ سپتامبر (۲۵ شهریور) تقریبا ۲۰ میلیون دلار توکن HNT هلیوم را به دلیل یک باگ حسابداری به حساب برخی از کاربران خود اختصاص داده است. بایننس پس از کشف این باگ، آن را اصلاح کرده است.

اکوسیستم هلیوم دارای دو توکن HNT و MOBILE است که از آن‌ها برای پاداش دادن به کاربران شبکه خود استفاده می‌کند.

HNT توکن بومی است که برای پاداش دادن به میزبان‌های هات اسپات استفاده می‌شود، در حالی که توکن MOBILE در ماه آگوست (مرداد) راه‌اندازی شد و در حال حاضر بازار نقدینگی مناسبی ندارد. بایننس به اشتباه این دو توکن را یکی حساب کرد و به حساب کاربرانی که توکن‌های MOBILE را به پلتفرم آن ارسال می‌کردند، مقدار مساوی HNT می‌داد.

بنیاد هلیوم گفته است:

ما می‌توانیم تایید کنیم که این یک مشکل زنجیره‌ای نیست و این مشکل صرفا از طرف بایننس رخ داده است. طبق اطلاعات ما، هیچ صرافی یا شخص ثالث دیگری تحت تاثیر قرار نگرفته است. ما به دارندگان توکن توصیه می‌کنیم که واریز HNT و MOBILE در بایننس را تا زمانی که به‌روز رسانی جامع وضعیت ارائه نشده است، متوقف کنند.

صرافی بایننس نیز اعلام کرد:

ما در حال بررسی این موضوع هستیم و در اسرع وقت به آن باز خواهیم گشت.

 

اگر می خواهید از بروزترین اخبار دنیای ارز دیجیتال و فارکس مطلع شوید به سایت تبریز فایننس مراجعه کنید.

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آمد بهار جان ها


تبریز فایننسی های عزیز و گرامیــ
عیدتون مبارک صد سال به این سال ها

به رسم هر سال تبریزفایننس عیدی داره اونم چه عیدی
شروع سال بهترین زمان برای یادگیریه و ما هم به همین بهونه چنتا دوره برا اونایی که هیچ آشنایی و پیش زمینه ای به این حوزه ندارن آماده کردیم امسال سعی کردیم با سه دوره متفاوت و البته مهم در حوزه بازار های مالی مهمون خونه هاتون باشیم.
برای شرکت در طرح عیدانــــه تبریز فایننس فرم مقابل رو تکمیل کنین تا همکارانمون کد ورود منحصر به فرد رو به شماره تلفن تون پیامک کنن.