میلیاردها دلار دوج کوین توسط Robinhood هولد می‌شود

 بر اساس توییت منتشر شده، در کیف پول‌های پلتفرم Robinhood حدود 33 میلیارد دوج کوین معادل حدود 2.5 میلیارد دلار قرار دارد. این رقم تقریبا 24 درصد از مجموع ذخایر در چرخه‌ی نخستین و ارزشمندترین میم کوین جهان را شامل می‌شود.

از ابتدای این هفته، قیمت دوج کوین نزدیک به 11 درصد رشد را به نمایش گذاشته است. هرچند، ساعاتی پیش در امروز این میم کوین کمی افت کرد و حدود 2.5 درصد کاهش قیمت را تجربه کرد. بنا به داده‌های سایت CoinGecko، در لحظه نگارش این خبر DOGE در سطح قیمت 0.082 دلار قرار دارد.

در طی 24 ساعت گذشته فعالیت نهنگ‌ها بر روی شبکه دوج کوین افزایش یافته و پلتفرم ردیاب مذکور شاهد انجام چند تراکنش بزرگ بوده است. دو تراکنش از آن‌ها 35 میلیون و 74 میلیون DOGE را در میان آدرس‌های ناشناس و 20 کیف پول بزرگ انتقال دادند. یک تراکنش مشابه دیگر نیز حدود 72 میلیون دوج کوین را جابه‌جا کرد.

امروز یکی از بنیان‌گذاران دوج کوین موسوم به بیلی مارکوس بار دیگر در توییتر به جامعه DOGE یادآور شد که وی نماینده‌ی دوج کوین نیست و 9 سال پیش از کار کردن بر روی آن کناره‌گیری کرده است. همچنین وی گفت که در کیف پول‌های رمز ارزی خود مقدار بسیار ناچیزی از دوج کوین هولد می‌کند.

 

جهت مشاهده اخبار بروز ارز دیجیتال و فارکس می توانید به وب سایت تبریز فایننس که بهترین مرجع است مراجعه نمایید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 % تخفیف ویژه تابستانی جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس